AFP/LETA

“Baskonia” un Bertāns ceturtdaļfinālu sāk ar pārliecinošu uzvaru pār “Panathinaikos” 0

ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Vitorijas “Baskonia” savā laukumā ar 84:68 pārspēja Atēnu “Panathinaikos” un sērijā līdz trīs uzvarām izvirzījās vadībā ar 1-0.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Latviešu uzbrucējs Dāvis Bertāns gāja laukumā “Baskonia” sākuma sastāvā, kopumā laukumā bija 26 minūtes, guva piecus punktus (divpunktu metieni 1/1, trīspunktu 4/1), izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un divreiz rezultatīvi piespēlēja. Dāvim bija trešais ilgākais spēles laiks komandā.

“Baskonia” labā 21 punktu guva Jannis Burusis, zaudētāju rindās ar 28 punktiem izcēlās Miroslavs Raduljica. Sērijas otrā spēle piektdien notiks turpat Vitorijā.

Vēl vienā ceturtdaļfināla spēlē trešdien Krasnodaras “Lokomotiv-Kubaņ” pēdējās četrās minūtēs guva astoņus bezatbildes punktus un ar 66:61 pārspēja “Barcelona”.

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS

EIROLĪGA. Cetutrtdaļfināls. “Baskonia” – “Panathinaikos” 84:68, Dāvis Bertāns (26 min) 5 (1/1, 4/1)+5AB+2RP.

VTB LĪGA. “Kalev/Cramo” – “Avtodor” 75:86, Rolands Freimanis (27 min) 17+6AB+2RP.

TURCIJA. Ceturtdaļfināls. “Canik” – “Hatay” 53:57 (0-2), Zane Teilāne (33 min) 12+11AB+2RP.
SPĀNIJA. Fināls. “Avenida” – “Girona” 72:60 (1-0), Kristīne Vītola (10 min) 4+1RP.