Dāvis Bertāns uzbrukumā.

Bertānam lielākais spēles laiks šosezon un pieci punkti “Spurs” graujošā uzvarā 0

Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” komanda trešdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā pretinieku laukumā ar 120:90 (28:15, 32:24, 34:27, 26:24) sagrāva Fīniksas “Suns” vienību.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Bertāns laukumā bija 24 minūtes, kas viņam bija ilgākais spēles laiks šajā sezonā. Latvietis guva piecus punktus, jo realizēja vienu no diviem tālmetieniem, kā arī abus soda metienus.

Tāpat viņš sakrāja četras atlēkušās bumbas, kā arī atdeva vienu rezultatīvu piespēli un vienreiz bloķēja pretinieku metienu. Bertāns tika arī pie divām piezīmēm.

Rezultatīvākais uzvarētājiem bija komandas līderis Demars Derozans, kurš 27 minūšu laikā guva 25 punktus, bet “Suns” sastāvā 21 punkts Entonija Vorena kontā.

Bertāns laukumā nāca pirmās ceturtdaļas devītajā minūtē, drīz realizējot divus soda metienus, panākot 26:15 “Spurs” labā. Sanantonio komanda jau spēles pirmajā cēlienā iekrāja 13 punktu pārsvaru, betb pēc puslaika bija priekšā ar 60:39, turpinājumā pārsvaru tikai palielinot. Trīspunktu metienu Bertāns realizēja trešās ceturtdaļas beigās, bet viesi tobrīd bija vadībā ar 90:62.

“Spurs” ar piecām uzvarām septiņās spēlēs Rietumu konferencē ieņem ceturto vietu, kamēr “Suns” ar vienu panākumu ir pēdējā pozīcijā 15 Rietumu konferences komandu konkurencē.

Nākamo spēli “Spurs” aizvadīs svētdien, uzņemot Ņūorleānas “Pelicans”, kam sekos cīņas pret Orlando “Magic” un Maiami “Heat”.

Bertāns šosezon septiņās spēlēs vidēji laukumā bijis 14,5 minūtes, kuru laikā guvis 5,5 punktus un izcīnījis 1,8 atlēkušās bumbas spēlē.

Iepriekšējā sezonā Bertāns 77 spēlēs vidēji iemeta 5,9 punktus, kamēr izslēgšanas turnīrā viņa loma mazinājās, piecos mačos caurmērā izceļoties ar 3,4 punktiem.

Savās pirmajās divās sezonās Bertāns NBA regulārajā čempionātā aizvadīja 144 spēles, kurās vidēji iemeta 5,3 punktus, bet 18 “play-off” mačos viņa kontā caurmērā 2,9 punkti. Pa šo laiku latvietis vairākas reizes tika nosūtīts arī uz NBA Attīstības līgu.