Dāvis Bertāns spēlē pret Losandželosas “Clippers”.

Bertāns atgriežas ar pieciem punktiem “Spurs” uzvarā 0

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien atgriezās laukumā un palīdzēja Sanantonio “Spurs” komandai Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 125:87 (38:27, 28:30, 32:20, 27:10) pārspēt Losandželosas “Clippers”.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Bertāns ģimenes pieauguma dēļ nebija spēlējis iepriekšējos divos mačos.

Ceturtdien latvietis atgriezās laukumā un, cīņā iesaistoties no rezervistu soliņa, nospēlēja 17 minūtes, kuru laikā iemeta vienīgo divpunktu metienu un vienu no diviem trejačiem.

Vēl Bertāna kontā četras atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, divi bloķēti metieni un divas kļūdas.

“Spurs” sastāvā rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Lamarkuss Oldridžs, kamēr 21 punktu pievienoja Rūdijs Gejs.

Savukārt “Clippers” sastāvā ar 17 punktiem izcēlās Tobiass Heriss, bet 15 punkti Danilo Galinari un Eiverijam Bredlijam.

Bertāns šajā spēlē laukumā nāca divas reizes – pirmās ceturtdaļas vidū un nospēlēja līdz otrā ceturkšņa vidum, kā arī trešās ceturtdaļas izskaņā un cīņu pameta astoņas ar pusi minūtes līdz tās beigām, kad “Spurs” atradās pārliecinošā vadībā ar 108:82. Latvietis pa vienam metienam realizēja pirmajā un otrajā puslaikā.

“Spurs” ar 15 uzvarām 29 spēlēs Rietumu konferencē pakāpusies jau uz desmito vietu, kamēr “Clippers” ar 17 panākumiem 29 mačos šajā konferencē ir piektajā pozīcijā.

Sanantonio komanda nākamo maču aizvadīs sestdien, kad savā laukumā uzņems Čikāgas “Bulls”.