Dāvis Bertāns

Bertāns un “Wizards” ar uzvaru turpina cīņu par “play off” 0

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns piektdien guva 17 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē un palīdzēja Vašingtonas “Wizards” komandai izcīnīt uzvaru. Otrs latviešu basketbolists “Wizards” sastāvā Anžejs Pasečņiks šoreiz nespēlēja.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

“Wizards” savā laukumā ar rezultātu 118:112 (33:34, 31:23, 29:18, 25:37) pārspēja Atlantas “Hawks”.

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 26 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā realizēja trīs no deviņiem tālmetieniem un astoņus no 10 soda metieniem.

Tāpat viņš izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva divas kļūdas un trīs reizes pārkāpa noteikumus. “Wizards” ar Bertānu laukumā iemeta par pieciem punktiem mazāk nekā ielaida.

“Wizards” komandā rezultatīvākais ar 35 punktiem bija Bredlijs Bīls, kurš arī izcīnīja trīs bumbas zem groziem un veica četras rezultatīvas piespēles.

“Hawks” vienībā 28 punktus guva Kems Redišs.

“Wizards” ar 23 uzvarām 62 spēlēs ieņem devīto vietu Austrumu konferencē. No labāko astotnieka, kas pēc regulārā čempionāta piedalīsies izslēgšanas spēlēs, Vašingtonas komanda atpaliek par piecu uzvaru tiesu, taču komandai jāaizvada vēl 20 spēles.

Tikmēr Rodions Kurucs piektdien guva vienu punktu, bet Bruklinas “Nets” savās mājās ar rezultātu 139:120 (41:22, 34:32, 45:41, 19:25) pārspēja Sanantonio “Spurs”.

Kurucs šajā mačā laukumā pavadīja piecas minūtes un vienu sekundi, kuru laikā realizēja vienu no diviem soda metieniem. Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un veica vienu rezultatīvu piespēli. “Nets” ar Kurucu laukumā iemeta par vienu punktu mazāk nekā ielaida.

“Nets” komandā rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Kariss Leverts, kurš arī izcīnīja 11 bumbas zem groziem un veica desmit rezultatīvas piespēles.

“Spurs” vienībā 24 punktus guva Demars Derozans.

“Nets” ar 28 uzvarām 62 spēlēs ieņem septīto vietu Austrumu konferencē.