Publicitātes foto

Biznesa neveiksmes vai ģimenes lāsts? DDT top izrāde “Klubs Paradise” 0

7. novembrī 19 Dirty Deal Teatro notiks pirmizrāde traģikomēdijai “Klubs Paradise”, kuru veido dramaturģe Justīne Kļava un režisore Paula Pļavniece. Izrāde stāstīs par četrām dāmām, kuras vieno ne tikai radniecīgas saites, bet arī biznesa un personīgās neveiksmes, pauda teātra komunikāciju speciāliste Māra Uzuliņa.

Reklāma
Reklāma
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
TV24
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Krimināls
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
Lasīt citas ziņas

Četras jaunas sievietes satiekas kopīgi izveidotajā brančotavā “Paradīze”, kas no sapņa par ģimenes biznesu pārvērtusies par maksātnespējas procesa murgu. Risinot problēmas ar nodokļu parādiem, atklājas, ka arī viņu vecākiem 90. gados nav bijis biznesa ķēriena.

Šis būs stāsts par cilvēkiem, kuri uzdrošinās piepildīt savus sapņus, bet – vai mērķu labad visi līdzekļi ir attaisnojami?
CITI ŠOBRĪD LASA

Režisore Paula Pļavniece par izrādi stāsta: “Izrādē vēlamies paskatīties kādus nospiedumus 90.gadu dzīve atstājusi uz mums, mūsu attiecībām vienam ar otru un sabiedrību, kurā dzīvojam. Tas bija laiks, kad bieži bija dzirdamas apšaudes un spridzināšanas, un specifiski biznesmeņi savu mežonīgajā kapitālismā sapelnīto naudu kaudzēm krāva sporta somās, bet mēs, tajā laikā mazas meitenes, to visu skatījāmies kā ārzemju filmu.”

Izrādes “Klubs Paradise” galvenais iedvesmas avots ir patiesi notikumi, kas norisinājušies Rīgā pēdējo trīsdesmit gadu laikā. Radošā komanda, veidojot izrādi, izmantojusi dokumentālus stāstus, kas iegūti intervējot gan leģendām apvītos 90. gadu uzņēmējus, gan bijušos policijas darbiniekus, kā arī cilvēkus, kas dalījās stāstos par savām attiecībām šajā laika posmā.

Dramaturģe Justīne Kļava par izrādi stāsta, ka tā būtībā ir pētījums par ģimenes kā institūcijas dubulto morāli ekonomiski sarežģītos apstākļos. “Mēs pētām kā dažādu paaudžu sievietes veicina sev līdzās esošo vīriešu visatļautības un varenības vai gluži otrādi – bezspēcības izjūtu apstākļos, kuros vīrietis neatkarīgi no savas būtības un sajūtām ir spiests rīkoties atbilstoši priekšstatiem par “īstu veci”,” teic dramaturģe.