BK “Valmiera” pārtrauc zaudējumu sēriju 0

LBL čempionātā četru zaudējumu sēriju pārtraukusi BK “Valmiera” komanda, kas mača galotnē Jelgavā prata nosargāt 86:84 uzvaru.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

BK “Valmiera” desmit punktu pārsvaru ieguva spēles pirmajās piecās minūtēs, kad no spēles trāpīja visus metienus un ieguva 19:9 pārsvaru. Atlikušajā spēles laikā jelgavnieki te tuvāk, te tālāk elpoja mugurā, tomēr noķert vidzemniekus spēja tikai uz īsu brīdi trešās ceturtdaļas izskaņā. Pēdējā ceturtdaļā BK “Valmiera” atkal ieguva deviņu punktu pārsvaru un visai nervozā galotnē uzvaru no rokām neizlaida.

Vidzemnieku sastāvā rokas savainojuma dēļ nespēlēja Ingus Bankevics. Savukārt amerikānu centra spēlētājs Dans Vandervīrens devies uz mājām, potītes savainojuma dēļ Latvijā nenospēlējot nevienu spēli.

LBL ČEMPIONĀTS

BK “Jelgava” – BK “Valmiera” 84:86 (20:29, 40:49, 65:71). Dušelis 19+9AB, E. Krūmiņš 17+9AB, Kanbergs 17, K. Krūmiņš 12, Nelsons, Justovičs pa 9, Silavs 1; Porziņģis 22, Elksnis 21, Ziediņš 12, Rozītis 11+16AB, Lukass, Virsis pa 7, Butjankovs 6.

Tabulā: 1. BK “Ventspils” 12-0, 2. “VEF Rīga” 12-1, 3. “Liepājas lauvas” 13-8, 4. BK “Valmiera” 13-11, 5. “LU” 11-12, 6. BK “Jelgava” 10-14, 7. “BA Turība” 9-14, 8. “Jūrmala/Fēnikss” 8-15, 9. U-18 izlase 0-13.

Nākamās spēles: 17. martā BK “Jelgava” – “Liepājas lauvas”, “Jūrmala/Fēnikss” – BK “Ventspils”, 18. martā U-18 izlase – “BA Turība”.