BK “Ventspils” pēdējā minūtē izrauj uzvaru Valmierā 0

Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas spēlē sestdien ļoti smagu uzvaru izcīnīja turnīra līdervienība “Ventspils”, kas ar 83:82 (27:15, 24:21, 16:29, 16:17) viesos uzvarēja “Valmieras” basketbolistus.

VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
VIDEO. Artuss Kaimiņš savā raidījumā pamatīgi nokaitina LTV leģendu Andreju Volmāru, kurš pamet sarunu pusratā

Lai arī pēc pirmā puslaika viesiem bija 15 punktu pārsvars, pirms noslēdzošajām desmit minūtēm “Valmiera” atpalika vairs tikai par diviem punktiem. Minūti un 16 sekundes pirms spēles beigām Ingus Bankevics ar precīzu tālmetienu izvirzīja vadībā mājiniekus (80:79), tomēr ventspilniekiem uzvaru ar divpunktu metienu 19 sekundes pirms mača beigām nodrošināja Sems Vilards.

Uzvarētājiem šajā spēlē 16 punktus guva Stīvens Grejs, bet pie 14 punktiem tika Mamadi Diane.

Savukārt “Valmiera” vienības labā pa 17 punktiem guva Oskars Virsis un Jānis Porziņģis.

“Ventspils” un “Valmiera” komandu pirmajā šīs sezonas savstarpējā spēlē oktobrī ar 101:69 Ventspilī uzvarēja mājinieki.

“Valmiera” zaudējumus piedzīvojusi pēdējās četrās turnīra spēlēs pēc kārtas.

Savukārt citā turnīra spēlē sestdien “Liepājas Lauvas” ar 94:43 (24:8, 24:14, 23:7, 23:14) viesos sagrāva Latvijas U-18 izlasi.

Liepājniekiem 19 punktus šajā spēlē guva Artūrs Bricis, bet Arnolds Helmanis tika pie 16 punktiem.

Savukārt Latvijas U-18 izlases rindās pie 13 punktiem tika Edgars Štelmahers.

Latvijas U-18 izlase pirmajā savstarpējā cīņā šosezon liepājniekiem zaudēja izbraukumā ar rezultātu 55:105.

“Liepājas Lauvas” pēdējās desmit spēlēs izcīnījusi deviņas uzvaras.

Joprojām vienīgā komanda, kas LBL pirmās divīzijas čempionātā cīnās bez zaudējumiem, ir “Ventspils” – 12 uzvaras 12 spēlēs. Valsts čempioni “VEF Rīga” tikmēr 12 cīņās tikuši pie 11 panākumiem, kas dod otro vietu kopvērtējumā.

Kopvērtējuma trešajā vietā ar 12 uzvarām 20 spēlēs atrodas “Liepājas Lauvas”, bet pēdējā laikā neveiksmīgi spēlējošā “Valmieras” vienība ar 12 uzvarām 23 spēlēs ieņem ceturto pozīciju. Desmit panākumi 21 spēlē ir “Latvijas Universitāte” (LU) vienībai, bet tai ar desmit uzvarām 23 cīņās seko “Jelgava”.

Savukārt biznesa augstskolas “Turība” un “Jūrmala/Fēnikss” rēķinā šobrīd ir pa astoņiem panākumiem.

Tikmēr bez panākumiem pagaidām cīnās tikai Latvijas U-18 izlase, kas zaudējusi 12 līdzšinējās spēlēs.