Jespers Brats realizējis uzvaru nesošo pēcspēles metienu pret Elvi Merzļikinu.

“Blue Jackets” ar Merzļikinu vārtos izlaiž divu vārtu pārsvaru un zaudē “bullīšos” 0

Latvijas hokeja zvaigzne Elvis Merzļikins svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē kapitulēja trīs reizes, kā rezultātā viņa komanda pēc zaudētās vadības bija spiesta aizvadīt “bullīšu” sēriju, kurā piedzīvota neveiksme.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

“Blue Jackets” viesos ar 3:4 (2:0, 0:3, 1:0, 0:0, 0:1) “bullīšos” zaudēja Ņūdžersijas “Devils”.

Kolumbusas vienība jau trešajā minūtē panāca 1:0, jo pirmais pie vārtsarga atsistās ripas bija Endrū Pīks, kuram tie bija pirmie vārti karjerā. Nepilnas četras minūtes vēlāk, ripai atlecot no borta, asu un ātru metienu izdarīja Zeks Verenskis, panākdams jau drošāku pārsvaru – 2:0.

Mājinieki atspēlēšanos sāka visai laicīgi, jo jau otrā perioda otrajā minūtē Džoija Andersona mestā ripa atrada ceļu garām Merzļikina atsitējcimdam. Tikmēr ceturtajā minūtē “Blue Jackets” aizsargs aiz saviem vārtiem zaudēja ripu, kā rezultātā īsi pēc tam uz Merzļikina vārtiem lidoja trīs pēc kārtas izdarīti metieni, no kuriem pēdējo viņš nespēja glābt. Spēles 32.minūtē Kails Palmieri jau panāca 3:2.

Neizšķirtu viesiem trešā perioda vidū izrāva Kevins Stenlunds, spēlei pamatlaikā noslēdzoties neizšķirti – 3:3. Papildlaikā neviens no vārtsargiem netika pārspēts, bet “bullīšu” septītā sērija Merzļikinam bija liktenīga, jo precīzs bija Jespers Brats.

Merzļikins savas komandas vārtos aizvadīja visu spēli un noķēra 23 no 26 metieniem, atvairot 88,5% raidījumu. Latvietis pēdējo reizi mača laikā vismaz 90% metienu nespēja atvairīt 4.janvārī pret Sanhosē “Sharks” (89,3%).

Pretējos vārtos Makenzijs Blekvuds noķēra 52 no 55 metieniem, atvairīdams 94,5% raidījumu.

Nākamā spēle Kolumbusas vienībai paredzēta otrdien pret tiešāko konkurenti turnīra tabulā Filadelfijas “Flyers”.

“Blue Jackets” ar 72 punktiem 60 spēlēs Austrumu konferencē ieņem sesto vietu. Tikpat punktu ir arī Ņujorkas “Islanders”, kas aizvadījusi par trim mačiem mazāk, bet pozīciju zemāk esošā “Flyers” ir tikai punkta attālumā ar vienu dueli rezervē.