“Blue Jackets” zaudējusi pēdējās divas sērijas spēles.

“Blue Jackets” zaudē, Merzļikinam jauns konkurents Kolumbusā 0

NHL vienība Kolumbusas “Blue Jackets”, kuras sastāvā trenējas Latvijas hokejists Elvis Merzļikins, sestdien Stenlija kausa otrās kārtas spēlē ar 3:4 piekāpās Bostonas “Bruins”.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63

Sērijā līdz četrām uzvarām Bostona ir vadībā ar 3:2. Ja “Blue Jackets” izstāsies no Stenlija kausa šajā kārtā, Merzļikins varēs pievienoties Latvijas izlasei pirms pasaules čempionāta.

Bostonieši turēja spēles grožus savās rokās, bet mača 54. minūtē Dīns Kukans panāca Kolmbusai neizšķirtu 3:3. Pirmspēdējā pamatlaika minūtē Dāvis Pastrņāks, gūstot otros vārtus tovakar, nodrošināja uzvaru “Bruins”.

Kolumbusas “Blue Jackets” parakstījusi trīs gadu debitanta līgumu ar 20 gadus veco krievu vārtsargu Daniilu Tarasovu, kurš pagājušajā sezonā KHL aizvadīja vien divus mačus Ufas “Salavat Julajev” sastāvā, bet pārējā laikā cīnījās VHL čempionātā. Līgums stāsies spēkā no nākamās sezonas.

Merzļikins šopavasar noslēdza līgumu ar “Blue Jackets”, taču kopā ar komandu tikai trenējas un tikt pie spēlēšanas šosezon nav īsti reāli.

Citā spēlē Sanhosē “Sharks” ar 2:1 pārspēja Kolorādo “Avalanche”, sērijā izvirzoties vadībā ar 3:2.