Teodors Bļugers (no labās) spēlē pret “Flyers” saķērās ar Nikolā Obē-Kubelu.

Bļugeram jāvicina dūres, “Penguins” uzvar papildlaikā 0

“Latvijas Avīzes” veiktajā eskpertu aptaujā par 2019.gada labāko Latvijas hokejistu atzītais Teodors Bļugers piektdien NHL čempionāta spēlē bija spiests izvicināt dūres, bet viņa pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” komanda mājās papildlaikā ar 4:3 (0:1, 3:1, 0:1, 1:0) uzvarēja Filadelfijas “Flyers”.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 30

Bļugers laukumā pavadīja 18 minūtes un 41 sekundi, kas bija piektais ilgākais laiks starp “Penguins” uzbrucējiem. Kā ierasts Bļugers daudz spēlēja mazākumā (trīs minūtes un 41 sekundi). Tāpat uzbrucējs pielietoja divus spēka paņēmienus, vienreiz atņēma ripu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Trešajā periodā, kad rezultāts bija neizšķirts, Bļugers saķērās ar “Flyers” uzbrucēju Nikolā Obē-Kubelu. Kārtīgā kaušanās gan nesanāca, jo abi ātri nokrita uz ledus, pat netiekot pie soda minūtēm.

“Penguins” komandai uzvaras vārtus guva kapteinis Sidnijs Krosbijs, kuram arī divas rezultatīvas piespēles šajā mačā. Pie 1+2 tika arī otra “Penguins” superzvaigzne Jevgēņijs Malkins.

Bļugers šosezon 51 spēlē ir ticis pie 17 (7+10) rezultativitātes punktiem un pozitīva lietderības rādītāja +3.

“Penguins” ar 69 punktiem 51 spēlē ieņem trešo vietu Austrumu konferencē.