Teodors Bļugers.

Bļugeram spēles pirmās zvaigznes gods Amerikā, Rihards Bukarts met Vācijā 0

Kārtējo teicamo spēli Amerikas Hokeja līgā (AHL) aizvadījis Teodors Bļugers, kurš piektdien izcēlās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli, kas sekmēja viņa pārstāvētās Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” komandas uzvaru.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

“Penguins” izbraukumā ar 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) uzveica Šarlotas “Checkers” hokejistus.

Bļugers spēles 17.minūtē asistēja Entonija Endželo vārtu guvumā, rezultātam tobrīd kļūstot 3:0, turklāt Latvijas hokejists otrās trešdaļas 39.sekundē panāca jau četru vārtu pārsvaru par labu viesiem. Bļugers vārtus guva ātrā pretuzbrukumā, četriem “Penguins” hokejistiem beigās paliekot pret vienu aizsargu.

Latvijas izlases uzbrucējs tika nosaukts par šī mača spožāko zvaigzni.

Bļugers šajā spēlē veica četrus metienus pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Šosezon viņš 39 spēlēs guvis 17 vārtus un veicis 14 rezultatīvas piespēles, būdams “Penguins” rezultatīvākais hokejists.

Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” Atlantijas divīzijas kopvērtējumā ir trešajā vietā ar 43 punktiem 39 spēlēs.

Bukartam un “mežonīgajiem spārniem” trešā uzvara pēc kārtas

Tikmēr pēc gadu mijas labi spēlē Riharda Bukarta pārstāvētā Vācijas vienība Šveningeres “Wild Wings”, kas piektdien Vācijas Hokeja līgā (DEL) izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas, bet Rihards iemeta divas ripas.

“Wild Wings” mājās ar 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) pārspēja Ingolštates ERC vienību.

Bukarts savus pirmos vārtus guva otrā perioda astotajā minūtē, kad pēc pretuzbrukuma panāca 3:0, bet otro reizi viņš izcēlās trešās trešdaļas vidū, kad nokārtoja 4:1.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā sešas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, iekrāja četras soda minūtes un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Bukarts šosezon 29 mačos guvis piecus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr pieredzējušais aizsargs Arvīds Reķis palika ārpus pieteikuma spēlē, kurā viņa pārstāvētā Augsburgas “Panther” viesos ar rezultātu 4:2 (0:0, 1:1, 3:1) pārspēja Izerlonas “Roosters”.

Ar 84 punktiem 38 spēlēs DEL turnīra līderpozīcijā atrodas Manheimas “Adler”, bet ceturto vietu ar 66 punktiem 39 cīņās ieņem Augsburgas “Panther”, kamēr 12.vietā 14 komandu konkurencē ir 38 spēlēs 36 punktus guvusī Šveningeres “Wild Wings”.