Teodors Bļugers

Bļugeram un Girgensonam zaudējumi NHL spēlēs 0

Latvijas uzbrucēju Teodora Bļugera un Zemgus Girgensona pārstāvētās komandas otrdien cieta zaudējumus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlēs.

“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115

Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” mājās ar 4:5 (2:0, 1:2, 1:2, 0:1) pagarinājumā piekāpās Ņujorkas “Islanders”, ciešot trešo zaudējumu pēdējās četrās spēlēs.

Ņujorkas komanda punktus guvusi jau 15 spēlēs pēc kārtas, taču bija tuvu tam, lai šī sērija pārtrūktu, jo vēl piecas minūtes pirms pamatlaika beigām tā bija iedzinējos ar 2:4. Tiesa, Džošs Beilijs un Raiens Paloks divus vārtus atguva un nodrošināja vismaz punktu, bet pagarinājumā Broks Nelsons atnesa viesiem uzvaru.

Uzvarētājiem Nelsons atzīmējās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli, bet Pitsburgas komandā divus vārtus guva Brendons Tenevs.

Bļugers šajā duelī uz ledus pavadīja 18 minūtes un četras sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja divus metienus, zaudēja vienu ripu, pārtvēra divas piespēles, uzvarēja septiņos no 16 iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Viņš šajā sezonā laukumā bijis 21 mačā, kurā guvis divus vārtus, veicis četras rezultatīvas piespēles un iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -5.

Tikmēr Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” mājās ar 1:4 (0:2, 0:1, 1:1) atzina Minesotas “Wild” pārākumu, ciešot astoto neveiksmi pēdējās deviņās spēlēs.

“Wild” komandā divus vārtus guva Zeks Pariss.

Girgensons šajā duelī nospēlēja 15 minūtes un 22 sekundes, septiņas minūtes un 14 sekundes no tām mazākumā. Šajā mačā viņš vienu reizi meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Viņš šosezon 21 spēlē guvis vienus vārtus, veicis trīs rezultatīvas piespēles un iekrājis negatīvu lietderību -2.

Tikmēr rezervē palika vārtsargs Elvis Merzļikins, kura pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” savā laukumā ar 5:2 (1:1, 1:1, 3:0) pārspēja Monreālas “Canadiens”, izcīnot trešo uzvaru pēdējās piecās spēlēs.

Merzļikina komandas biedrs un konkurents par vietu vārtos Jonass Korpisalo šajā spēlē atvairīja 30 no 32 metieniem un tika atzīts par mača otru spožāko zvaigzni. Mājiniekiem ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli atzīmējās Pjērs Liks Dibuā, bet debitants Ēmils Bemstrēms iekrāja 1+1.

Savukārt trīs uzvaras pēdējās četrās spēlēs svinējusi Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators”, kas viesos ar 4:3 (1:2, 3:0, 0:1) apspēlēja Detroitas “Red Wings”.

Balcers šobrīd atrodas fārmklubā Amerikas Hokeja līgā (AHL), kur iespēlējas pēc savainojuma izdziedēšanas.

Otrdien uzvarētājiem ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Antonī Diklērs.

Visas četras latviešu pārstāvētās komandas spēlē Austrumu konferencē. “Penguins” ar 25 punktiem 21 spēlē ir septītā, “Sabres” ar 23 punktiem 21 duelī atrodas devītajā pozīcijā, “Blue Jackets” ar 20 punktiem 20 mačos aizņem 12.ailīti, bet “Senators” ar 19 punktiem 21 cīņā ir 13.vietā 16 komandu konkurencē