“Islanders” hokejists Džošs Beilijs papildlaikā gūst uzvaras vārtus.

Bļugeram vēl neizdodas debitēt Stenlija kausa izcīņā 0

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers trešdien palika rezervē Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmajā mačā, viņa pārstāvētajai Pitsburgas “Penguins” komandai ciešot zaudējumu.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

“Penguins” Austrumu konferences ceturtdaļfināla pirmajā spēlē viesos ar rezultātu 3:4 (1:2, 1:0, 1:1, 0:1) pagarinājumā piekāpās Ņujorkas “Islanders”, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1.

“Islanders” jau otrajā minūtē pēc Džordana Eberles metiena izvirzījās vadībā, bet četras minūtes vēlāk Fils Kesels izlīdzināja rezultātu. Tiesa, līdz pirmā perioda beigām Broks Nelsons atjaunoja mājiniekiem vadību.

Otrā perioda 14.minūtē Jevgēņijs Malkins vairākumā izlīdzināja rezultātu, bet nepilnas 20 minūtes vēlāk Niks Ledijs panāca “Islanders” komandai vadību 3:2. Tiesa, “Penguins” izglābās, pusotru minūti pirms pamatlaika beigām vārtus gūstot Džastinam Šulcam.

Spēle turpinājās pagarinājumā, kas gan ilga nepilnas piecas minūtes. “Islanders” pretuzbrukumā nonāca divatā pret vienu “Penguins” aizsargu – Metjū Barzala mestā ripa atsitās pret stabiņu, taču to savā rīcībā ieguva Džošs Beilijs, kurš atnesa ņujorkiešiem uzvaru.

Sērijas otrā spēle notiks piektdien turpat “Islanders” laukumā.

Tāpat ārpus pieteikuma palika arī vārtsargs Elvis Merzļikins, kura pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” Austrumu ceturtdaļfināla pirmajā spēlē viesos ar 4:3 (0:3, 1:0, 3:0) pārspēja regulārā čempionāta spēcīgāko komandu Tampabejas “Lightning”, sērijā panākot 1-0.

“Blue Jackets” pirmo periodu zaudēja ar 0:3, bet mača gaitā atspēlēja trīs vārtu deficītu. Uzvaras vārtus trešā perioda 15.minūtē guva Sets Džounss.

Tikmēr Rietumu konferencē pārliecinošāko uzvaru pirmajās spēlēs svinēja Sanhosē “Sharks”, kas savā laukumā ar 5:2 (1:0, 3:1, 1:1) pārspēja pērnā gada finālisti Vegasas “Golden Knights”. Divi vārti šajā mačā bija “Golden Kngihts” uzbrucēja Marka Stouna kontā.

Citā mačā Dalasas “Stars” viesos ar 3:2 (0:1, 1:0, 2:1) pārspēja Nešvilas “Predators”. “Stars” rindās ar diviem gūtiem vārtiem atzīmējās debitants Miro Heiskanens.

Vēl Rietumos pirmajā spēlē Sentluisas “Blues” izbraukumā ar 2:1 (0:1, 0:0, 2:0) guva virsroku pār Vinipegas “Jets”. Uzvaras vārtus divas minūtes pirms pamatlaika beigām guva Tailers Bozeks.

Pērn Stenlija kausā triumfēja Vašingtonas “Capitals”, kas finālsērijā ar 4-1 pārspēja debitanti Vegasas “Golden Knights”, pirmo reizi vēsturē kļūstot par NHL čempioni.