Teodors Bļugers

Bļugers neglābj “Penguins” no zaudējuma NHL mačā 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” sestdien cieta zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

“Penguins” viesos ar 1:4 (0:2, 1:1, 1:2) atzina Vankūveras “Canucks” pārākumu, pārtraucot četru uzvaru sēriju.

Uzvarētājiem vārti un rezultatīva piespēle bija Džimotijam Timotijam Milleram un Ēmilam Petešonam, bet vēl ar precīziem metieniem atzīmējās Broks Būzers un Džeiks Virtanens. Viesiem goda vārtus guva Džeiks Gencels.

Bļugers laukumā pavadīja 18 minūtes un 17 sekundes, no kurām teju četras minūtes nospēlēja mazākumā. Tāpat viņš bloķēja divus metienus, zaudēja vienu ripu un uzvarēja piecos no 16 iemetieniem, spēli noslēdzot ar negatīvu lietderību -1.

Bļugers šajā sezonā 36 spēlēs guvis četrus vārtus, veicis sešas rezultatīvas piespēles un iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -2.