Teodors Bļugers

Bļugers un Balcers neglābj savas komandas no zaudējumiem NHL spēlēs 0

Latvijas uzbrucēju Teodora Bļugera un Rdolfa Balcera pārstāvētās komandas sestdien cieta zaudējumus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlēs.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” viesos ar 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) piekāpās savai konkurentei cīņā par vietu Stenlija kausa izcīņā.

Uzvarētājiem ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Kems Etkinsons.

“Nevarējām dabūt sev labvēlīgu rezultātu. Šī spēle jāaizmirst un jāgatavojas nākamajai. Jau tagad esam “play-off” režīmā,” pēc mača teica “Penguins” galvenais treneris Maiks Salivans.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja deviņas minūtes un 30 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Viņš šosezon 14 spēlēs guvis trīs vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.

Tikmēr Balcera pārstāvētā Otavas “Senators” izbraukumā ar 2:3 (0:0, 1:1, 1:2) zaudēja Bostonas “Bruins” vienībai, kas jau 19.spēlē pēc kārtas tika pie punktiem.

Uzvaras vārtus 45 sekundes pirms pamatlaika beigām guva čehs Davids Krejči.

“Esam sarūgtināti par veidu, kā zaudējām spēli. No tā mums jāmācās. Trešajos ielaistajos vārtos kļūdījāmies ar maiņu. Nav tā, ka pretiniekiem vienkārši noveicās. Mēs šoreiz zaudējām paši sevi, un kā komanda augsim tikai tad, ja nepieļausim tik vienkāršas kļūdas,” secināja “Senators” pagaidu galvenais treneris Marks Krofords.

Balcers šajā spēlē nospēlēja 12 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, atņēma vienu ripu un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Viņš savā NHL debijas sezonā 24 spēlēs guvis četrus vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” sestdien izbraukumā ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) atzina Kolorādo “Avalanche” pārākumu un piedzīvoja jau desmito zaudējumu pēdējo 12 maču laikā, tādējādi attālinoties no Stenlija kausa zonas.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 11 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica, bet bloķēja vienu sāncenšu raidījumu un pielietoja divus spēka paņēmienus. Latvietis šo maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Girgensons šosezon 61 spēlē guvis trīs vārtus un veicis 12 rezultatīvas piespēles.

Austrumus konferencē “Penguins” ar 81 punktu 68 spēlēs ieņem septīto vietu, “Sabres” ar 69 punktiem 68 cīņās ir 12.pozīcijā, no “play-off” zonas atpaliekot jau desmit punktus, bet “Senators” ar 52 punktiem 69 dueļos ir pēdējā starp 16 komandām.

“Penguins” nākamo spēli aizvadīs svētdien, kad savā laukumā uzņems “Bruins”, “Senators” pirmdien viesosies pie Filadelfijas “Flyers”, bet “Sabres” otrdien mājās cīnīsies ar Dalasas “Stars”.