Bobs Hārtlijs (centrā) ar palīgiem dod norādījumus “Avangard” hokejistiem.

Bobs Hārtlijs un “Avangard” zaudējuma attālumā no sezonas beigām 0

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” trešdien cieta zaudējumu ar trešajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa finālsērijas spēlē, nonākot neveiksmes attālumā no sezonas beigām.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Finālsērijas trešajā spēlē “Avangard” savās šīs sezonas mājās Balašihā ar 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) zaudēja Maskavas “CSKA”, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-3. Sērijas ceturtā spēle piektdien atkal notiks Balašihā.

“Avangard” trīs finālsērijas mačos guvuši tikai divus vārtus, pēdējās divās cīņās paliekot “sausā”.

Šīs spēles rezultātu vien 44.minūtē atklāja “CSKA” hokejists Sergejs Andronovs. Tiesa, otrajā periodā “Avangard” gan guva vārtus, kas gan netika ieskaitīti, jo tika iesisti ar slidu. Trešajā periodā mājinieki centās atspēlēties, bet tas neizdevās. Savukārt cīņas galarezultātu 56 sekundes pirms pamatlaika beigām uzstādīja Mihails Grigorenko, kurš raidīja ripu jau tukšos “Avangard” vārtos.

Jau otro “sauso” spēli pēc kārtas “CSKA” vārtos aizvadīja Iļja Sorokins, kurš atvairīja visus 16 “Avangard” metienus.

“CSKA” vienība Gagarina kausu vēl nav ieguvusi, lai gan 2016. un 2018.gadā tā spēlēja finālā. Tikmēr “Avangard” šis ir otrais fināls, bet pirmajā 2012.gadā tā palika bez trofejas.

“Avangard” neveiksmēs gan ieguvēja ir Latvijas izlase, jo Hārtlijs tiek gaidīts valstsvienības treniņnometnē, kurai viņš tagad teorētiski var pievienoties jau nākamnedēļ.