Bostonas “Bruins” panākuši 3-0 sērijā pret Karolīnas “Hurricanes”.

“Bruins” nonāk uzvaras attālumā līdz Stenlija kausa finālam 0

NHL Austrumu konferences fināla trešajā spēlē Bostonas “Bruins” viesos ar 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) pārspēja Karolīnas “Hurricanes” un šobrīd vairs ir tikai vienas uzvaras attālumā no prestižā Stenlija kausa fināla.

“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis

Sērijā līdz četrām uzvarām Bostonas vienība ir vadībā ar 3-0.

Uzvarētāju rindās ar vārtiem izcēlās Kriss Vāgners un Breds Maršāns, bet “Hurricanes” vienīgos vārtus guva Kelvins de Hāns.

Somu vārtsargs Tūka Rasks “Bruins” rindās atvairīja 35 metienus, savukārt viņa pretinieks Kērtiss Makelhinijs Karolīnas štata komandā tika galā ar 29 metieniem.

Zīmīgi, ka šī “Hurricanes” vienībai šogad bija pirmā zaudētā mājas spēle Stenlija kausa izcīņā.

Spēles pirmais periods tika aizvadīts bez vārtu guvumiem, taču abas komandas spēlēja aktīvu hokeju pretinieku aizsardzības zonā, kas vainagojās ar desmit soda minūtēm viesu rindās, bet mājinieki nopelnīja par divām mazāk. Savukārt mača liktenis tika izlemts otrās trešdaļas pirmajā pusē, kad “Bruins” septiņu minūšu laikā spēja gūt divus vārtus, kas arī izrādījās pietiekami, lai izcīnītu uzvaru. Pretinieki gan 33.minūtē spēja atspēlēties un saglabāja cerības par atspēlēšanos, tomēr trešajā periodā neviena no komandām vārtus vairs neguva un spēle noslēdzās ar rezultātu 2:1.

Savu vārtsargu slavēja Bostonas vienības centra uzbrucējs Patriss Beržerons, atzīmējot, ka viņa komandas biedrs šobrīd esot uz laba viļņa. “Tūka vienmēr ir nosvērts un mierīgs. Šobrīd viņš ir uz laba viļņa un aizvada lieliskas spēles. Tieši viņa dēļ mēs šobrīd esam tikuši tik tālu,” piebilda uzbrucējs.

Tikmēr atzinīgus vārdus komandai veltīja “Hurricanes” galvenais treneris Roderiks Žans Brindamūrs. “Mēs iesākām tieši tā, kā gribējām, taču neizdevās gūt virsroku. Esmu lepns par komandas demonstrēto sniegumu.”

Savukārt neapmierinātību par “Hurricanes” vājo vairākumu neslēpa vienības kapteinis Džastins Viljamss, atzīstot, ka vismaz daļa no pirmajā periodā iegūtajiem vairākumiem bija jārealizē. “Mūsu spēle nevienādos sastāvos šodien vienkārši nestrādāja. Nespējām realizēt gūtās iespējas.”

Ceturto un, iespējams, pēdējo Austrumu konferences fināla spēli komandas aizvadīs piektdien “Hurricanes” mājvietā.

Tikmēr Rietumu konferences finālā starp Sentluisas “Blues” un Sanhosē “Sharks” komandām rezultāts sērijā šobrīd ir 1-1. Abu vienību trešā tikšanās reize paredzēta ceturtdien Sentluisā.