Bostonas “Bruins” Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālā panākuši 2-0 vadību.

“Bruins” turpina dominēt Austrumu konferences finālā 0

NHL Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences fināla otrajā spēlē mājinieku komanda Bostonas “Bruins” pārliecinoši ar 6:2 (2:0, 2:0, 2:2) pārspēja Karolīnas “Hurricanes”.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Sērijā līdz četrām uzvarām Bostona ir vadībā ar 2-0.

Divus vārtus “Bruins” rindās guva aizsargs Mets Grzelsiks, tāpat izcēlās Džeiks Debrasks, Konors Kliftons, Deivids Bakess un Dantons Heinens. Savukārt trīs rezultatīvas piespēles pievienoja aizsargs Torijs Krags un uzbrucējs Čārlijs Koils.

“Hurricanes” labā vārtus guva pieredzējušais komandas kapteinis Džastins Viljamss un soms Teuvo Tereveinens.

“Bruins” vārtsargs Tūka Rasks atvairīja 21 metienu, savukārt čehs Petrs Mrāzeks “Hurricanes” komandā tika galā ar 19 pretinieku metieniem.

Spēles iniciatīva jau no pirmā perioda piederēja mājiniekiem, kuri pirmo trešdaļu noslēdza ar diviem gūtiem vārtiem, panākot 2:0. Otro periodu “Bruins” turpināja spēlēt aktīvi, kad 18.minūtē 4:0 panāca Grzelsiks, gūstot savus otros vārtus spēlē.

Līdz trešā perioda vidum mājinieki jau bija ieguvuši komfortablu pārsvaru 6:0, bet trešdaļas otrajā pusē “Hurricanes” izdevās rezultātu samazināt līdz 2:6, tā arī noslēdzot spēli.

Savus pirmos vārtus izslēgšanas spēlēs guva Kliftons, tādējādi “Bruins” rindās šobrīd ar vārtu guvumiem izcēlušies jau 19 spēlētāji. Vienīgais, kurš ir aizvadījis vismaz sešas spēles un nav guvis vārtus, ir aizsargs Brendons Karlo.

Trešo spēli komandas aizvadīs trešdien Karolīnas “Hurricanes” mājvietā.

Tikmēr Rietumu konferences finālā Sanhosē “Sharks” sērijā līdz četrām uzvarām ir vadībā ar 1-0 pret Sentluisas “Blues”.