Cipulis priekšpēdējā sekundē sarūpē “Kurbadam” uzvaru pār “Rīgu” 0

Vārtus pamatlaika priekšpēdējā sekundē gūstot Mārtiņam Cipulim, “Optibet” Hokeja līgas (OHL) iepriekšējo divu sezonu čempione “Kurbads” trešdien svinēja uzvaru regulārā čempionāta mačā.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
ASV izsludina ārkārtas stāvokli pirms Saules aptumsuma – paredz cilvēku masu bojāeju 12

“Kurbads” viesos ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) pārspēja Hokeja skolas “Rīga” vienību.

Spēles trešajā minūtē “Kurbadu” vadībā izvirzīja Juris Štāls, bet pirmā perioda otrajā pusē Rihards Liģis izlīdzināja rezultātu. Pēc Roberta Zalāna metiena “Rīga” otrā perioda trešajā minūtē pārņēma vadību, taču Toms Bluks pēc 20 minūtēm panāca izlīdzinājumu. Mača liktenis izšķīrās pamatlaika priekšpēdējā sekundē, kurā Cipulis realizēja vairākumu un panāca 3:2.

Līdz ar “Rīgas” zaudējumu, kļuva zināms, ka “play-off” šosezon cīnīsies “Mogo”, “Zemgale”/LLU, “Kurbads” un “Prizma”.

Vēl trešdien pēdējā laikā labu sniegumu rādošā “Liepāja” savā laukumā ar 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) pārspēja “Zemgale”/LLU vienību.

Liepājniekiem vārtus guva Voldemārs Maslovskis, Bruno Zabis un Ričards Fomins, kuram uzvaru nesošais metiens, bet jelgavniekiem precīzi bija Rustams Begovs un Raivis Kurņigins.

OHL kopvērtējumā pirmā ar 69 punktiem 30 spēlēs ir “Mogo”, 60 punkti 32 mačos ir “Zemgale”/LLU komandai, bet pirmo trijnieku ar 59 punktiem 32 cīņās noslēdz “Kurbads”, kamēr ceturtā ar 58 punktiem 32 dueļos ir “Prizma”.

Tālāk ar 41 punktu 31 mačā seko Hokeja skola “Rīga”, sestā ar 39 punktiem 32 cīņās ir “Liepāja”, kamēr četri punkti ir “Lido” vienībai.

OHL regulārajā čempionātā septiņas komandas aizvadīs sešu apļu turnīru, katrai vienībai nospēlējot pa 36 spēlēm. Pamatsacensības noslēgsies 2019.gada 2.martā.

Izslēgšanas mačos iekļūs četras labākās vienības.