Dānijas izlase PK spēlē pārtrauc Peru futbola izlases 15 nezaudēto spēļu sēriju 0

ānijas futbola izlase sestdien Krievijas pilsētā Saranskā Pasaules kausa finālturnīra C apakšgrupas spēlē ar 1:0 (0:0) uzvarēja Peru izlasi, pārtraucot dienvidamerikāņu komandas 15 nezaudēto spēļu sēriju.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Vienīgos vārtus šajā mačā ātrā pretuzbrukumā guva Jusufs Poulsens, kurš pēc Dānijas izlases līdera Kristiana Ēriksena teicamas piespēles 59.minūtē izskrēja viens uz Peru vārtiem, precīzi sitot tuvējā stūrī.

Peru izlasei, kura nebija zaudējusi kopš 2016.gada novembra, kopš tā laika izcīnot desmit uzvaras, bet piecus mačus noslēdzot neizšķirti, bija ļoti daudz iespēju gūt vārtus, taču teicams dāņu vārtos bija Kaspers Šmeihels. Jāpiebilst, ka Peru izlase spēli sāka ar savu līderi Paolo Gverrero rezervē, taču viņš vēlāk laukumā nāca uz maiņu.

Labākā iespēja peruāņiem bija spēles 45.minūtē, kad uz Dānijas izlases vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, taču Kristians Kueva sita krietni pāri vārtiem.

“Pendeli” nopelnīja pats Kueva, taču to piešķīra tikai pēc Video tiesneša sistēmas jeb VAR norādījuma. Kueva tika paklupināts dāņu soda laukumā, taču spēles galvenais tiesnesis Bakarijs Papa Gasama no Gambijas nemanīja, ka peruānim tiek trāpīts pa kāju. Spēle kādu brīdi turpinājās, bet nākamajā pauzē VAR sistēmas tiesneši ziņoja, ka bijis pārkāpums.

Zīmīgi, ka VAR sistēma tika izmantota arī C apakšgrupas pirmajā spēlē starp Franciju un Austrāliju, tad arī piešķirot 11 metru soda sitienu, kurš tika realizēts.

Dānija pirmajā puslaikā traumas dēļ zaudēja pussargu Viljamu Kvistu, kurš pēc sadursmes laukumu pameta uz nestuvēm.

Otrā puslaika sākumā laukumā ritēja līdzīga cīņa, dāņiem 59.minūtē izvirzoties vadībā, kad pretuzbrukumā nostrādāja Ēriksena un Poulsena saikne. Savukārt spēles beigu daļā daudz bīstamāk uzbruka Peru futbolisti, izveidojot daudz labas iespējas, taču viņiem bieži neveicās ar precizitāti, vai arī teicams vārtos bija Šmeihels.

Dānijas izlase beigās spēlēja uz rezultāta noturēšanu, kas viņiem arī veiksmīgi izdevās, turnīru sākot ar smagā cīņā nopelnītiem trim punktiem.

Jau ziņots, ka citā C apakšgrupas spēlē Francija ar 2:1 uzvarēja Austrāliju, šajā mačā abām komandām realizējot pa vienai “pendelei”, bet uzvaru Francijas izlasei nodrošinot Polam Pogbā.

Pēc pirmās kārtas Francijai un Dānijai ir pa trim punktiem, bet Peru un Austrālija ir tukšā.