DĀR regbija izlase ar Veba Elisa Pasaules kausu.

DĀR regbisti trešo reizi izcīna Veba Eliasa vārdā nosaukto Pasaules kausu 0

Dienvidfāfrikas Republikas (DĀR) izlase sestdien triumfēja Pasaules kausā (PK) regbijā, pie titula tiekot trešo reizi vēsturē.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Neviens to pat nenojauta – pasaulē populāros kosmētikas produktos vēzi izraisošas ķīmiskas vielas 800 reižu pārsniedz normu 42

DĀR komanda finālā spēlēja trešo reizi līdzšinējos deviņos turnīros un trešo reizi tika pie regbija pasaulē prestižākās trofejas.

Finālā DĀR ar rezultātu 32:12 (12:6) sagrāva Anglijas izlasi, kura neizmantoja iespēju otro reizi izcīnīt Pasaules kausu.

Uzvarētāju rindās ar 22 punktiem izcēlās Andrē Polards, kurš realizēja sešus no septiņiem soda sitieniem un divus realizācijas sitienus, kamēr Anglijas izlasē visus punktus ar soda sitieniem guva komandas kapteinis Ovens Ferels.

Spēle bija ļoti līdzīga, taču izpaudās DĀR komandas fiziskais pārākums spēka spēlē, kas viņiem ļāva tikt pie soda sitieniem un panākt 18:12 savā labā. Savukārt spēles beigu daļā cīņa kļuva “atvērtāka”, kas ļāva DĀR izpildīt divus piezemējumus. Cīņas 66.minūtē bumbu angļu ieskaites laukumā “ienesa” Makazole Mapimpi, bet 74.minūtē vēl vienu piezemējumu veica Česlins Kolbe, laupot angļiem pēdējo cerību uz izglābšanos.

DĀR Pasaules kausā triumfēja arī 1995. un 2007.gadā.

jau ziņots, ka Jaunzēlandes regbija izlase piektdien Japānas galvaspilsētā Tokijā pārliecinoši ar 40:17 uzvarēja Velsas valstsvienību, izcīnot bronzas godalgas.