Publicitātes foto

Darbs uz salas kā sapnis 0

Ja vēlies mainīt vidi, dzīvot un strādāt ārzemēs un iepazīt jaunu kultūru, tad šis sludinājums ir domāts tieši tev! Atbildīgākā un zaļākā azartspēļu kompānija pasaulē “Paf”, kas bāzējas Ālandu salās, ir jaunu kolēģu meklējumos. Pieejamā vakance – klientu apkalpošanas speciālists/-te.

Reklāma
Reklāma

Par mums:

TV24
Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
RAKSTA REDAKTORS
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3
Veselam
8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 18
Lasīt citas ziņas

Azartspēļu kompānija “Paf” dibināta 1966. gadā un šobrīd ir atbildīgas un godīgas spēles nozares līderis. “Paf” ir Ālandu salu valdības licencēts uzņēmums, bet Latvijā tas pazīstams kā “Pafbet”. Gadiem ejot, uzņēmums piedzīvojis strauju attīstību un arī šis gads nav izņēmums, tāpēc tiek meklēti jauni un strādāt griboši kolēģi.

Šobrīd mūsu uzņēmumā nodarbināti aptuveni 400 darbinieku no 30 dažadām valstīm. Mūsu biroji atrodas vairākās Eiropas pilsētās – Rīgā, Tallinā, Helsinkos un Ālandu salās, Stokholmā, Norčepingā, Oslo, kā arī Madridē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja vēlies kļūt par daļu no mūsu draudzīgās un zaļi domājošās komandas, tad mēs varam tev nodrošināt stabilus ienākumus un aizraujošu darba vietu Ālandu Salās, Somijā.

Tavi pienākumi:

Rūpēties par mūsu klientiem – uzklausīt un atbildēt uz viņiem interesējošajiem jautājumiem; risināt tos

Komunicēt ar klientiem elektroniski (e-pastu formātā), telefoniski, kā arī tiešsaistes čatā latviešu, krievu un angļu valodās

Regulāri pilnveidot profesionālās iemaņas komunikācijā, problēmsituāciju risināšanā, kā arī strādāšanai vienotā kolektīvā

Prasības:

Labas komunikācijas prasmes latviešu, krievu un angļu valodās

Atbalstoša un viesmīlīga attieksme pret klientiem

Iepriekšēja pieredze klientu apkalpošanas sfērā un/vai azartspēļu biznesā tiks uzskatīta par priekšrocību

Vēlme mācīties un strādāt komandā

Mēs piedāvājam:

Darbu starptautiskā vidē

Iespēju apgūt jaunas zināšanas komunikācijā ar cilvēkiem

Darba stundas pavadīsi modernā birojā un atvērti domājošu cilvēku kompānijā

Teju divreiz lielāks atalgojums par Latvijas vidējo – 2250 eiro (bruto) mēnesī

Ja strādāsi nakts un vakara maiņas, mēs par tevi neaizmirsīsim – būs piemaksas

Pirmajā mēnesī apmācīsim tevi. Neuztraucies – arī mācību laikā iegūsi pilnu atalgojumu un nodrošināsim dzīvošanu viesnīcā

Liekas pārāk labi, lai būtu taisnība? Tas vēl nav viss! Neskaitot lieliskos darba apstākļus, brīvajos mirkļos varēsi izbaudīt Ālandu salu burvību – neskaitāmas dabas takas, dzidras ūdenstilpnes, kā arī burvīgas ainavas, kas ļaus atpūsties no ikdienas rūpēm.

Reklāma
Reklāma

Pieredzējusi “Paf” darbiniece Dace no Latvijas par darbu uzņēmuma galvenajā birojā Ālandu salās izsakās šādi: “Strādājot “Paf”, būs jāpielāgojas skandināvu darba stila dinamikai – brīvāka darba atmosfēra, kurā darbiniekiem tiek nodrošināts viss nepieciešamais, lai viņi varētu kvalitatīvi izpildīt savus ikdienas uzdevumus. Uzņēmums ir starptautisks, tātad šeit var sastapt iedvesmojošus kolēģus no visām pasaules malām, iegūt jaunus draugus un, kas zina, varbūt pat iemācīties kādu jaunu svešvalodu.”

Savu vakanci vari pieteikt šeit!

Ko tu vēl domā? Ja esi domājis par pārmaiņām dzīvē, tad šī ir tava lielā iespēja! Vakances ir vairākas, tāpēc nekautrējies – ņem līdzi draugu vai dzīvesbiedru. Dodaties kopā jaunā un neaizmirstamā ceļojumā, vienlaikus iegūstot lielisku darba pieredzi, un pie reizes nopelnot!