“Darušsafaka” ar Peineru līdz pēdējai minūtei iztur pret “Žalgiri” 0

ULEb Eirolīgas basketbolā 13. kārtas sopēlē Stambulas “Darušsafaka” līdz pēdējai minūtei cīnījās par savu otro uzvaru pret Kauņas “Žalgiri”, tomēr spēles galotnē piekāpās ar 71:75.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Latvijas izlases basketbolists Žanis Peiners devās laukumā Stambulas kluba sākuma sastāvā, taču viņa sniegumu un spēles laiku būtiski ietekmēja ātri nopelnītās divas personiskās piezīmes, pēc kurām viņš tika nomainīts. Kopumā Peiners laukumā bija 13 minūtes, iemeta vienīgo izpildīto divpunktu metienu un netrāpīja abus tālmetienus. Vēl Žaņa rēķinā divas rezultatīvas piespēles.

“Darušsafaka” spēles pēdējo minūti sāka ar trīs punktu pārsvaru (71:68), tomēr pēdējās 58 sekundēs zaudēja septiņus punktus pēc kārtas. Mājiniekiem rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Rejs Makolums, Kauņas komandā 17 punkti Brendonam Devīsam.

“Žalgiris” ar sešām uzvarām turnīra tabulā ir 9. vietā, “Darušsafaka” ar vienu panākumu ir pēdējā 16. vietā.

Tikmēr citā spēlē Daira Bertāna pārstāvētā Itālijas komanda Milānas “AX Armani Exchange Olimpia” savā laukumā ar rezultātu 78:80 (16:15, 24:26, 17:17, 21:22) piekāpās Vācijas komandai Minhenes “Bayern”.

Neveiksmju sērija likusi “AX Armani Exchange Olimpia” komandai zaudēt vietu turnīra labāko astoņniekā.

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja septiņas minūtes un 33 sekundes, kuru laikā iemeta trīs punktus, jo realizēja savu vienīgo metienu no spēles. Latvieša kontā arī viena atlēkusī bumba.

“AX Armani Exchange Olimpia” zaudējumu piedzīvoja pašās mača beigās. Lai arī tai pēc Nemanjas Nedoviča precīzā trejača vienu minūti un septiņas sekundes pirms pamatlaika beigām izdevās panākt 78:74, neveiksmīgi vairākos uzbrukumos pēc kārtas nospēlēja Milānas kluba līderis Maiks Džeimss, kamēr “Bayern” katrā no šīm reizēm deva sekmīgu prettriecienu.

Minhenes komandā 21 punktu iemeta pagājušās kārtas vērtīgākais basketbolists Deriks Viljamss, kamēr “AX Armani Exchange Olimpia” labā 17 punkti Džeimsam, kurš veica arī astoņas rezultatīvas piespēles.