Kaspars Daugaviņš

Daugaviņam Habarovskā uzdod nervi – iesit pretiniekam pa kājstarpi 0

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā nesavaldījās un iesita pretinieku spēlētājam pa kājstarpi, kamēr viņa un vēl viena uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Spartak” viesos ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Habarovskas “Amur”.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Daugaviņš noraidījumu līdz spēles beigām saņēma trešā perioda pašā vidū, kad pa kājstarpi iesita “Amur” aizsargam Denisam Kuzminam. Par šādu rīcību latvietis nopelnīja 5+20 minūšu sodu. Piecu minūšu vairākumu “Amur” gan neizmantoja, lai gan spēja gūt vārtus, kurus gan tiesneši neieskaitīja.

Noslēgumā uzvarētājs tika noskaidrots “bullīšos”, kur panākumu mājiniekiem nodrošināja Tomāšs Zohorna, kamēr Karsuma izpildītais pēcspēles metiens nebija sekmīgs.

Karsums laukumā pavadīja 19 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā metienus pa pretinieku vārtiem neveica, bet pielietoja sešus spēka paņēmienus, bloķēja vienu sāncenšu metienu un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Daugaviņš nospēlētajās 15 minūtēs un 15 sekundēs veica divus metienus, uzvarēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Rietumu konferences vadībā ar 50 punktiem 29 spēlēs ir Maskavas CSKA, no kuras par trim punktiem atpaliek Sanktpēterburgas SKA, kamēr trešā ar 41 punktu 27 spēlēs ir vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit”. Savukārt piektā ar 34 punktiem 31 cīņā ir Maskavas “Spartak”.

Tālāk Rīgas “Dinamo” ar 28 punktiem 27 dueļos ir septītā, uzreiz aiz tās ar 25 punktiem 29 cīņās ir Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dinamo”, bet pēdējā starp 12 komandām ir aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstaļ”, kas sakrājusi 20 punktus 30 spēlēs.

Savukārt Austrumu konferencē Jekaterinburgas “Avtomobilist” ir 53 punkti 30 mačos, bet 44 punkti 29 spēlēs ir Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītās Omskas “Avangard” kontā. Tikmēr devītajā vietā ar 26 punktiem 26 dueļos ir traumētā aizsarga Krišjāņa Rēdliha pārstāvētā Pekinas “Kuņluņ Red Star”.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 25 komandas – 12 Rietumu un 13 Austrumu konferencē.

Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 62 spēlēm, kas ir jauns līgas rekords, jo līdz šim vairāk par 60 spēlēm sezonā vienai vienībai nav bijis.