hctorpedo.ru

Daugaviņš un Karsums iemet uzvaras vārtus 0

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš otrdien izcēlās ar uzvaras vārtiem pagarinājumā, kā arī pirms tam veica rezultatīvu piespēli, kas kaldināja viņa pārstāvētās Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komandas uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mača pagarinājumā, turklāt ar 1+1 izcēlās arī Mārtiņš Karsums.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

“Torpedo” komanda, ko trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, otrdien izbraukumā ar 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Čerepovecas “Severstaļ”.
Šī mača rezultātu 27.minūtē atklāja Aleksandrs Frolovs, turklāt viņam rezultatīvi piespēlēja tieši Daugaviņš. Pēcāk Čerepovecas vienībai gan izdevās panākt izlīdzinājumu, taču pāris minūtes līdz otrā perioda beigām viesus no Ņižņijnovgorodas vadībā no jauna izvirzīja Kārters Eštons. Tomēr pašā pamatlaika izskaņā “Severstaļ” vēlreiz līdzsvaroja rezultātu uz tablo, jo 58.minūtē 2:2 panāca Dmitrijs Kagarlickis.
Līdz ar to šī cīņa turpinājās pagarinājumā, kura 19.sekundē uzvaru “Torpedo” vienībai nodrošināja tieši Daugaviņš, kurš pēc partnera piespēles izgājienā apspēlēja vārtsargu.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā veica trīs metienus pa vārtiem, uzvarēja vienīgajā iemetienā, bloķēja vienu raidījumu un pielietoja vienu spēka paņēmienu.
Latvijas hokejists šajā KHL sezonā 45 spēlēs izcēlies ar deviņiem vārtiem un 21 rezultatīvu piespēli.

Tikmēr citā mačā Karsums ar vārtiem un rezultatīvu piespēli palīdzēja viņa pārstāvētajai Maskavas “Dinamo” komandai savā laukumā ar 3:2 (0:1, 1:1, 2:0) pārspēt Habarovskas “Amur” un izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas.
Spēles ievadā “Amur” komanda izvirzījās vadībā ar 2:0, taču 29.minūtē Karsums ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Jūso Hietanenam samazināt rezultāta starpību līdz minimumam. Maskavas klubam veiksmīgs bija trešais periods, jo tā laikā izdevās iemest divas ripas un gūt uzvaru. Vispirms 47.minūtē Maksims Solovjovs panāca izlīdzinājumu, bet 97 sekundes līdz pamatlaika beigām tieši Karsums vārtu priekšā pielaboja partnera mesto ripu un nodrošināja mājiniekiem panākumu.

Latvietis šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem un pielietoja trīs spēka paņēmienus.
Karsums šosezon 50 spēlēs izcēlies ar 14 vārtiem un 18 rezultatīvām piespēlēm. Viņš tikai par trim punktiem atpaliek no savas rezultatīvākās KHL sezonas, ko viņš aizvadīja 2012./2013.gada sezonā, būdams vēl Rīgas “Dinamo” hokejists.

Citā otrdienas mačā graujošu zaudējumu piedzīvojusi aizsarga Kristapa Sotnieka un vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā Toljati “Lada” vienība, ko trenē Artis Ābols. Šī komanda izbraukumā ar 3:8 (2:2, 1:4, 0:2) zaudēja Baltkrievijas klubam Minskas “Dinamo”.

Sotnieks šajā mačā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, ko veica 17.minūtē, tobrīd palīdzot Andrejam Ivanovam samazināt rezultāta starpību līdz 1:2.
Tikmēr Masaļskis laukumā nāca līdz ar trešās trešdaļas sākumu un savā “būrī” ielaida divas beidzamās Minskas kluba ripas.
Sotnieks šajā mačā laukumā pavadīja 20 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica, bet izpildīja vienu spēka paņēmienu. Aizsargs šosezon 54 spēlēs guvis sešus vārtus un veicis septiņas rezultatīvas piespēles.

Savukārt citā otrdienas mačā uzvaru izcīnījusi aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Somijas komanda Helsinku “Jokerit”, kas savu skatītāju priekšā ar 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Ņižņekamskas “Ņeftehimik”.
“Jokerit” vienība, kas joprojām cīnās par vietu Gagarina kausā, tagad izcīnījusi jau četras uzvaras pēc kārtas.
Kulda šajā mačā nospēlēja 14 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica.

Negaidītu zaudējumu otrdien piedzīvojusi Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā KHL līdervienība Sanktpēterburgas SKA, kas savu skatītāju priekšā ar 2:4 (1:2, 0:2, 1:0) piekāpās šosezon pieticīgu sniegumu demonstrējošajai Maskavas “Spartak”. Pēc SKA neveiksmes par jauno līgas līderi kļuvusi Maskavas CSKA, kas otrdien ar 4:3 (1:0, 3:2, 0:1) pārspēja “Soči” hokejistus.

Visas līgas un Rietumu konferences līdere ar 131 punktu 58 spēlēs tagad ir CSKA, bet tikpat punktu ir arī SKA, kas gan pamatlaikā izcīnījusi mazāk uzvaru. Tālāk ar 107 punktiem seko “Lokomotiv” un Maskavas “Dinamo”, bet pie 104 punktiem tikusi “Topedo” vienība. Sestā un septītā ir Minskas “Dinamo” un Maskavas apgabala “Vitjaz”, kas jau nodrošinājušas vietu izslēgšanas turnīrā. Astotā ar 93 punktiem 59 spēlēs ir “Jokerit”, bet no tās par pieciem punktiem atpaliek “Soči”, kam līdz regulārā turnīra beigām atlikušas divas spēles un vairs tikai teorētiskas izredzes sasniegt Gagarina kausa izcīņu.
“Vitjaz” hokejisti iekļūšanu KHL izslēgšanas turnīrā otrdien nodrošināja pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē.

Austrumu konferencē līderei Magņitogorskas “Metallurg” ir 122 punkti 58 mačos, kam ar 104 punktiem 58 spēlēs kā Černiševa divīzijas līdere seko Omskas “Avangard”. Trešā ar 103 punktiem ir “Ak Bars”, bet par desmit punktiem atpaliek Čeļabinskas “Traktor”, kam seko Astanas “Baris”. Šis piecinieks jau nodrošinājis vietu Gagarina kausa izcīņā.
Tikmēr aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” ar 82 punktiem 58 spēlēs ir astotā. No tās par diviem punktiem atpaliek Novosibirskas “Sibirj”, turklāt abām komandām līdz regulārā turnīra beigām atlicis aizvadīt pa divām spēlēm.
Savukārt “Lada” ar 64 punktiem 58 mačos ieņem 14.vietu, bet arī jau kādu laiku zaudējusi izredzes tikt izslēgšanas turnīrā.