Dāvis Bertāns.

Dāvis Bertāns pārbaudes spēlē palīdz “Wizards” sagraut Ķīnas klubu 0

Dāvis Bertāns savā otrajā pārbaudes spēlē Vašingtonas “Wizards” sastāvā nospēlēja tikai astoņas minūtes un guva 12 punktus, palīdzot galvaspilsētas komandai ar 137:98 sagraut Ķīnas klubu Guandžou “Lions”.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Spēlē pret izteikti vājāku pretinieku “Wizards” galvenais treneris Skots Brukss vairāk iespējas deva komandas jaunajiem spēlētājiem un rezervistiem, paturēja malā komandas līderus un pavisam maz izmantoja arī Bertānu.

Latvietis laukumā devās pirmās ceturtdaļas izskaņā un ar tālmetienu atguva “Wizards” vadību (26:24), bet līdz otrās ceturtdaļas vidum sakrāja 12 punktus (tālmetieni 3/4 un trīs precīzi soda metieni), trīs atlēkušās bumbas un vienu pārtvertu piespēli.

Nākamo pārbaudes spēli “Wizards” aizvadīs naktī uz sestdienu Ņujorkā pret “Knicks”.