“Dinamo” neizmanto 13 vairākuma minūtes un zaudē “SKA” 0

Rīgas “Dinamo” pirmdien regulārā čempionāta spēlē Šveicē ar rezultātu 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) piekāpās Sanktpēterburgas SKA vienībai

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10
Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”

Vienīgos vārtus “Dinamo” rindās guva Kevins Klārks, bet SKA sastāvā ar precīziem metieniem izcēlās Nikolajs Prohorkins, Pāvels Dacjuks un Aleksandrs Barabanovs.

Pirmās trešdaļas piektajā minūtē pēc metiena pa Kristera Gudļevska sargātajiem vārtiem pirmais atlēkušo ripu savā rīcībā ieguva Prohorkins, kurš to pāradresēja vārtos.

Pēc tam SKA rīdziniekiem uzdāvināja divas izdevības panākt neizšķirtu. Vispirms noraidījumu nopelnīja Ņikita Gusevs, bet pēc nepilnām divām minūtēm 2+2 minūšu sods tika nozīmēts Jevgēņijam Ketovam. “Dinamo” gan teju sešas minūtes ilgo spēli piecatā pret četriem neizdevās pārvērst vārtu guvumā.

Otrajā trešdaļā rezultāts ilgu laiku bija nemainīgs, neskatoties uz to, ka SKA bija iespēja spēlēt vairākumā jau pašā periodā sākumā, kad noraidījumu nopelnīja Nerijs Ališausks. SKA vairākuma iespēju neizmantoja, bet perioda izskaņā pēc izspēles pretinieku aizsardzības zonā precīzu metienu izpildīja Klārks, panākot 1:1.

Noslēdzošajā trešdaļā SKA rindās pirmos vārtus šosezon guva slavenais Dacjuks, kurš ripu mērķī meta no tuvas distances. Šajā epizodē gan viens no SKA spēlētājiem atradās Gudļevska vārtsarga laukumā, turklāt tiesneši skatīja arī video atkārtojumu, tomēr nolēma vārtus ieskaitīt.

“Dinamo” gan bija laba iespēja panāk neizšķirtu, jo 11.minūtē 5+10 minūšu noraidījumu nopelnīja Dinārs Hafizuļins. Rīdzinieki piecu minūšu vairākumā vētraini apdraudēja pretinieku vārtus, taču vārtus vairākumā tā arī neguva. Mača izskaņā “Dinamo” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr zaudēja vārtus, ar precīzu metienu izceļoties Barabanovam.

Šī bija nomināli “Dinamo” mājas spēle, kas risinājās “KHL World Games” ietvaros Cīrihē. Arī nākamais duelis pret Maskavas CSKA, kas būs trešdien, notiks Šveicē. Spēles Cīrihē tiek aizvadītas “Hallenstadion” arēnā, kas uz hokeja mačiem spēj uzņemt 11 200 skatītāju. Ikdienā šajā arēnā savas mājas spēles aizvada Šveices augstākās līgas klubs Cīrihes “Lions”.

“Dinamo” pagājušajā otrdienā aizvadīja pirmo maču mājas spēļu sērijā, ar 1:2 piekāpjoties Maskavas apgabala “Vitjaz” komandai, kas ir viena no rīdzinieku tiešajām konkurentēm cīņā par vietu izslēgšanas turnīrā.

Pēc tam savukārt sekoja negaidīti pārliecinoša uzvara ar 3:0 pret Latvijas valstsvienības galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard”. Savukārt pirms mājas spēļu sērijas trīs izbraukuma spēlēs “Dinamo” guva divas uzvaras.