“Dinamo” uzvaru sērija pārtrūkst pret “Baris” 0

Cerības uz izslēgšanas turnīru zaudējusī Latvijas komanda Rīgas “Dinamo”, turpinot priekšpēdējo mājas spēļu sēriju, ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā savā laukumā sīvā cīņā ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) zaudēja Kazahstānas klubam Astanas “Baris”.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Latvijas vienības labā vārtus guva Miks Indrašis un Lauris Dārziņš, bet vārtos Jānis Kalniņš atvairīja 19 no 22 metieniem.

Latvijas klubs pirmajā periodā nonāca iedzinējos, kad skaitlisko vairākumu izmantoja Romāns Starčenko, kurš bija precīzs no iemetiena apļa. Savukārt otrā perioda 28.minūtē Indrašis panāca izlīdzinājumu, izmantojot Roberta Lipsberga un Māra Bičevska piespēles.
Tomēr turpinājums rīdziniekiem nebija veiksmīgs, jo 36.minūtē Naidžels Douss vairākumā panāca 2:1 viesu labā, bet vēl pēc desmit minūtēm Dastins Boids izmantoja pretinieku kļūdu aizsardzībā un guva trešos viesu vārtus.
Mača beigās rīdzinieki ķērās pie pēdējā salmiņa un nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. To izmantoja Dārziņš, kurš no iemetiena apļa samazināja starpību līdz minimumam, tomēr izglābties no neveiksmes rīdzinieki atlikušajā laikā nespēja.

Šī “Dinamo” komandai bija otrā spēle trīs mājas spēļu sērijā, kuru Latvijas klubs sāka otrdien, kad ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā pieveica Hantimansijskas “Jugra”, tiekot pie savas trešās uzvaras pēc kārtas.

Šīs sērijas noslēdzošo maču Rīgas “Dinamo” aizvadīs sestdien pret Jekaterinburgas “Avtomobilist”. Februāra pirmajā nedēļā Latvijas klubs sezonas pēdējā izbraukumā tiksies ar šīm pašām komandām, bet pēc nedēļas pauzes mēneša vidū savā laukumā uzņems Toljati “Lada” un Ņižņekamskas “Ņeftehimik”, pret kuru 18.datumā tiks noslēgta sezona.