Mārtiņš Dzierkals.

Dzierkalam rezultatīva debija un uzvara 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals piektdien savā debijas mačā Somijas augstākajā līgā izcēlās ar rezultatīvu piespēli un kaldināja Mikeli “Jukurit” komandas uzvaru.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi

“Jukurit” savā laukumā ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) pārspēja Kouvolas “KooKoo” hokejistus.

Latviešu uzbrucējs ar rezultatīvu piespēli atzīmējās piecarpus minūtes pirms otrā perioda beigām, kad pretinieku zonā ar plašu reidu apveda vairākus pretiniekus un ievadīja uzbrukumu, kas mājiniekiem palīdzēja panākt 2:2.

Dzierkals savā debijas mačā spēlēja ceturtajā maiņā, uz ledus pavadot 11 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

“Jukurit” ar pieciem punktiem četrās spēlēs kopvērtējuma tabulā ieņem desmito vietu.

Dzierkals šonedēļ ar Somijas komandu noslēdza vienas sezonas līgumu.

“Jukurit” 2015./16.gada sezonā kļuva par Somijas čempioniem pēc spēka otrajā līgā, bet kopš pievienošanās spēcīgākajam čempionātam, komanda ne reizi nav spējusi iekļūt izslēgšanas spēlēs.