Latvijas sieviešu florbola izlase izpildījusi minimālo uzdevumu, tiekot pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.

Florbolistes izpilda minimālo uzdevumu 0

Latvijas sieviešu florbola izlase trešdien Šveices pilsētā Neišatelē nodrošināja vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā, izpildot minimālo uzdevumu.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

Latvietes astotdaļfināla cīņā ar 6:4 (1:2, 3:1, 2:1) pārspēja Norvēģiju un 12. pasaules čempionātu pēc kārtas iekļuva labāko astotniekā.

Uzvarētājām trīs vārtus guva un rezultatīvu piespēli atdeva Simona Grāpēna, Laura Gaugere nopelnīja 1+2, bet Elizabete Pavlovska un Jūlija Rozīte tika pie 1+1. Rozīte tika atzīta par labāko Latvijas izlases rindās.

Ceturtdaļfinālā Latvija ceturtdien plkst.20 mērosies spēkiem ar turnīra saimnieci Šveici, kas labāko četriniekā iekļuvusi visos 11 aizvadītajos čempionātos un iepriekšējās trīs meistarsacīkstēs tika pie bronzas godalgām.

Ceturtdaļfinālā pret norvēģietēm Latvijas izlase 14.minūtē pēc Rozītes metiena atklāja rezultātu, taču pēc tam nonāca iedzinējos ar 1:2 un 2:3. Tomēr turpinājumā labākas bija Latvijas florbolistes, kuras guva četrus vārtus pēc kārtas, ieliekot pamatus uzvarai. Mača beigās Norvēģija centās izglābties, vairākkārt nomainot vārtsardzi pret sesto laukuma spēlētāju, taču bīstamus momentus izveidot nespēja, jo Latvijas meitenes labi cīnījās aizsardzībā.

Jau ziņots, ka apakšgrupu turnīrā Latvija ar 2:14 zaudēja Čehijai, ar 5:7 atzina Slovākijas pārākumu un ar 1:16 kapitulēja Zviedrijai. Latvietes B apakšgrupā palika pēdējās.

Tikmēr Norvēģija uzvarēja C apakšgrupā, kur pieveica Igauniju (7:4), Dāniju (5:4) un Japānu (2:1).

Latvijas izlase pasaules reitingā šobrīd ieņem augsto piekto vietu, bet iepriekšējā pasaules čempionātā, kas pirms diviem gadiem notika Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā, valstsvienība izcīnīja sesto vietu. Latvietes piedalījušās visos 11 līdz šim notikušajos pasaules čempionātos, nekad nefinišējot zemāk par septīto vietu. 2007.gada pasaules čempionātā Latvijas valstsvienība ieguva pat augsto ceturto vietu, kas ir dalīts visu laiku labākais sasniegums starp visu sporta spēļu Latvijas pieaugušo izlasēm.