Kristaps Ķilps (Nr.6) dodas uzbrukumā.

Latvijas U-18 vīriešu basketbola izlase trešdien Grieķijas pilsētā Volosā Eiropas čempionāta astotdaļfinālā ar rezultātu 52:87 (18:18, 10:32, 8:23, 16:14) kapitulēja vienaudžiem no Spānijas.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Līdz ar zaudējumu, Latvijas jaunie basketbolisti meistarsacīkstes turpinās par 9.-16.vietu.

Latvijas izlases rindās rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Everts Ramza, bet 11 punktus guva Kristaps Ķilps, kamēr cīņā zem groziem Mārcis Šteinbergs atzīmējās ar astoņām atlēkušajām bumbām.

Tikmēr pretiniekiem 19 punktus guva Santjago Aldama, bet 13 punkti un desmit bumbas zem groziem bija Usmanam Garubam.

Līdzīga cīņa bija tikai pirmajā ceturtdaļā, kas noslēdzās neizšķirti 18:18, bet jau pēc puslaika cīņas liktenis bija skaidrs – spāņi atradās vadībā 50:28. Turpinājumā spāņu pārsvars tikai pieauga, Latvijai ar diviem punktiem uzvarot vien pēdējā ceturtdaļā, taču tas lietas būtību nemainīja – smaga sagrāve!

U-18 basketbola izlase kapitulē Spānijai

Latvijas junioriem šis bija ceturtais zaudējums turnīrā, Raimonda Feldmaņa vadītajai komandai joprojām esot bez uzvarām.

Apakšgrupu kārtā Latvija ar 74:82 zaudēja Grieķijai, ar 71:73 piekāpās Slovēnijai un ar 63:73 Francijai. Tikmēr Spānija D apakšgrupā izcīnīja trīs uzvaras. Pirmajā mačā ar 98:65 tika sagrauta Nīderlande, otrajā vēl viena sagrāve ar 81:45 pret Somiju, bet sīvāka cīņa bija pret Horvātiju, kas spāņiem kapitulēja ar 75:82.