Laura Meldere (Nr.10) spēlē pret Kolumbiju guva 16 punktus un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas, taču uzvarai ar to bija par maz.

Latvijas U-19 sieviešu basketbola izlase piektdien Taizemes pilsētā Bangkokā nespēja nosargāt 14 punktu pārsvaru un Pasaules kausa (PK) izcīņā ceturtdaļfināla spēlē par 9.-16.vietu ar 46:49 (11:7, 17:11, 6:16, 12:15) zaudēja Kolumbijas vienaudzēm.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Latvietes trešās ceturtdaļas sākumā bija vadībā ar 32:18, taču atlikušo 18 minūšu laikā netika galā ar pretinieču presingu, iemeta tkai 14 punktus un piedzīvoja neveiksmi, pēc kuras nāksies turnīrā spēlēt par 13.-16.vietu.

Rezultatīvākā Latvijas izlases rindās ar 16 punktiem bija Laura Meldere, kura izcīnīja arī 15 atlēkušās bumbas un atdeva četras rezultatīvas piespēles, nopelnot savu trešo “double-double” šajā čempionātā. Vēl deviņus punktus guva Eva Indriķe.

Latvijas basketbolistes šajā mačā pieļāva 20 kļūdas, kamēr pretinieces kļūdījās vien astoņas reizes. Arī uzbrukumā mūsējām nesekmējās, jo no spēles tika realizēti vien 29,1% metienu.

Latvijas U-19 izlases basketbolistes Pasaules kausā tiekas ar Kolumbiju

Ne tikai šajā spēlē, bet arī turnīrā kopumā Latvijas meitenēm izdevās lielisks sākums, bet turpinājums ir švaks. Grupu turnīrā tika izcīnītas trīs uzvaras trīs mačos, ar 65:54 pārspējot Kanādas izlasi, ar 74:57 – Taizemi un ar 68:54 – Mozambiku. Tikmēr astotdaļfinālā ar 34:67 nācās kapitulēt Āfrikas čempionēm no Mali.

Tikmēr Kolumbija D grupā ar 38:75 piekāpās Spānijai, ar 67:60 apspēlēja Vāciju un ar 58:69 atzina Japānas pārākumu, bet astotdaļfinālā ar 53:62 piekāpās Austrālijai.

Latvijas U-19 izlase šajās sacensībās startējusi arī 2017.gadā, izcīnot desmito vietu, taču tagad komanda būs zemāk.