Rīgas “Dinamo” pret Čerepovecas “Severstaļ”.

FOTO, VIDEO: “Dinamo” atkal nespēj realizēt “bullīšus” un zaudē Kuldam 0

Rīgas “Dinamo” trešdien KHL čempionātā otro reizi sezonā izpildīja pēcspēles “bullīšu” sēriju, taču atkal savus izgājienus neizmantoja un piedzīvoja zaudējumu pret Artūra Kuldas pārstāvēto Čerepovecas “Severstaļ”.

Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus

“Dinamo” mājās cieta neveiksmi ar rezultātu 2:3 (0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 0:1).

Rīdzinieku rindās vārtus guva Kristaps Sotnieks un Emīls Ģēģeris, bet Jānis Voris atvairīja 31 no 33 metieniem.

Pirmo reizi šosezon Rīgas “Dinamo” pēcspēles metienus izpildīja 3.novembrī viesos pret Sanktpēterburgas “SKA”, tačučetrās iespējās palika tukšā. Līdzīgi bija arī šoreiz, jo Metjū Majone, Ņikita Setdikovs, Kirils Sļepecs un Aleksandrs Protapovičs nespēja pārspēt Vladislavu Podjapoļski, kamēr Voris kapitulēja pēc Aleksandra Petuņina un Vadima Kudako metieniem.

Rīgas "Dinamo" tiekas ar Čerepovecas "Severstaļ"

Pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, savukārt rezultātu viesi atklāja spēles 25.minūtē, kad Marejs Djaloga nespēja apturēt Bogdanu Jekimovu, kurš meta Vorim starp kājsargiem. Atspēlēties izdevās perioda beigās, kad 23 sekunžu laikā rīdzinieki guva divus vārtus.

Vispirms Gints Meija veica lielisku piespēli Sotniekam, aizsargam raidot ripu vārtu stūrī, bet pēc tam Ģēģeris vārtu priekšā mainīja Majones mestās ripas lidojuma virzienu.

Neizšķirtu 2:2 “Severstaļ” panāca vairākumā cīņas 47.minūtē, kad ripas lidojuma virzienu pielaboja Jegors Jakovļevs. No spēles vārti vairāk netika gūti, papildlaikā rīdziniekiem izturot arī skaitlisko mazākumu, savukārt “bullīšos” meistarīgāki bija viesi.

Rīdzinieki iepriekšējā nedēļā svinēja divas “sausās” uzvaras – 2:0 viesos pret Minskas “Dinamo” un 1:0 mājās pret Nursultanas “Baris”. Veiksmīgais nogrieznis pārtrūka pirmdien, kad savā laukumā ar 0:7 tika kapitulēts vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētajai Helsinku “Jokerit”.

Pagājušajā nedēļā vairāk nekā 80 minūtes “sausā” nostāvēja Jānis Voris, kurš kādu laiku būs Rīgas komandas pirmais vārtu vīrs, jo pieredzes bagātākie Aleksandrs Salāks un Andrejs Makarovs iedzīvojušies savainojumos. Tāpat no vadošajiem spēlētājiem traumēts ir uzbrucējs Lauris Dārziņš, bet aizsargam Kristapam Zīlem sezona ir beigusies. Savukārt Uvis Balinskis trešdien laukumā atgriezās pēc vairāk nekā mēneša ilgas pauzes.

Tikmēr “Severstaļ” komandai decembrī bija piecu zaudējumu sērija, bet Ziemassvētkos tā atplauka un nākamajās četrās cīņās svinējusi trīs uzvaras. Komandas sastāvā atgriezies Artūrs Kulda, kurš decembrī sešās spēlēs “Dinamo” sastāvā atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm, bet turpinājumā pēc pārcelšanās uz Čerepovecu trīs mačos pagaidām ir bez punktiem.

“Dinamo” ar 32 punktiem 46 spēlēs ir pirmspēdējā starp 12 Rietumu konferences komandām, bet pirmais astotnieks ir 16 punktu attālumā, līdz ar to tikšana Gagarina kausa izcīņā ir tikai teorētiska. Tikpat spēles aizvadījusī “Severstaļ” ir pozīciju augstāk un iekrājusi par deviņiem punktiem vairāk.