Laura Meldere spēlē pret Mozambiku.

Latvijas U-19 sieviešu basketbola izlase sestdien Taizemes pilsētā Bangkokā Pasaules kausa (PK) izcīņā spēlē par 13.-16.vietu izcīnīja panākumu, bet uzvarētāju rindās ar jau ceturto “double-double” šajā turnīrā izcēlās Laura Meldere.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi

Latvija ar 63:49 (13:11, 19:17, 20:7, 11:14) uzvarēja pērnā gada Āfrikas vicečempioni Mozambiku.

Ar 19 punktiem rezultatīvākā Latvijas izlases rindās bija Meldere, kuras rēķinā arī 13 atlēkušās bumbas, tādējādi nopelnot jau ceturto “double-double” šajās sacensībās. Vēl 16 punktus guva Māra Mote.

Latvietes vadībā bija jau no pirmajām minūtēm, taču pēc puslaika pārsvars bija viens četri punkti 32:28. Tiesa, trešajā ceturtdaļā tika ielikti uzvaras pamati, pirms pēdējā spēles cēliena panākot +17 (52:35), ar ko pietika uzvarai.

U-19 basketbolistes Pasaules kausa spēlē tiekas ar Mozambikas vienauddzēm

Spēlē par 13.vietu Latvijas izlasei svētdien būs jāspēkojas ar Vācijas izlasi.

Pasaules kausa sacensības latvietes iesāka ar trim uzvarām apakšgrupu turnīrā, ar 65:54 pārspējot Kanādas izlasi, ar 74:57 – Taizemi un ar 68:54 – sestdienas pretinieci Mozambiku. Astotdaļfinālā nācās ar 34:67 piekāpties Āfrikas čempionēm no Mali, bet ceturtdaļfinālā par 9.-16.vietu ar 46:49 tika atzīts Kolumbijas pārākums.

Latvijas U-19 izlase šajās sacensībās startējusi arī 2017.gadā, izcīnot desmito vietu.