Kate Krēsliņa (pa kreisi) cīnās par bumbu.

Latvijas vadošais sieviešu basketbola klubs “TTT Rīga” trešdien izcīnīja svarīgu uzvaru Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgā, palielinot izredzes turpināt sezonu Eirokausos.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu
Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai

Rīdzinieces savās mājās ar 83:51 (23:14, 19:18, 24:13, 17:6) sagrāva Turcijas klubu Mersinas “Čukurova”.

Šis panākums Mārtiņa Zībarta trenētajām basketbolistēm turnīra tabulā ļāva pakāpties uz sesto vietu. Grupas četras labākās komandas iekļūs FIBA Eirolīgas ceturtdaļfinālā, bet piektā un sestā vienība varēs piedalīties FIBA Eiropas kausa izslēgšanas cīņās.

Trešdien Marina Meibrija uzvarētāju labā guva 24 punktus, Kitija Laksa sakrāja 18, Kate Krēsliņa 15 un Binta Drameha septiņus punktus. Savukārt Paula Strautmane bez trim punktiem izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, bet Megana Hafa diviem punktiem pievienoja deviņas zem groziem izcīnītas bumbas.

Viešņām rezultatīvākā ar 14 punktiem bija Ilaida Gunere, desmit punkti un sešas rezultatīvas piespēles Aleksandrijai Bentlijai.

"TTT Rīga" basketbolistes uzņem Turcijas klubu Mersinas "Čukurova"

Mača sākumā pēc diviem Meibrijas tālmetieniem un Hafas un Meļņikas divpunktniekiem “TTT Rīga” izvirzījās vadībā ar 10:1. Viešņas pirmās ceturtdaļas vidū pietuvojās līdz divu punktu deficītam, otrās ceturtdaļas otrajā pusē panāca 28:32, taču vairāk panākt nespēja. Jau pēc trešās ceturtdaļas beigām ar diviem soda metieniem Krēsliņa pirmoreiz mačā panāca 20 punktu pārsvaru – 66:45, un jautājumi par uzvarētāju šajā spēlē vairs neradās.

36.minūtē ar precīzu tālmetienu 30 punktu starpību sasniedza Laksa – 77:47, un Eirolīgā varēja debitēt arī Anita Miķelsone, bet pēdējā mača minūtē debitēja arī Paula Mauriņa.

A apakšgrupā ar desmit uzvarām 11 spēlēs vadībā ir Jekaterinburgas UGMK, par uzvaru mazāk ir Prāgas ZVVZ USK. Pa sešiem panākumiem desmit mačos guvušas Buržas “Tango Basket” un Orenburgas “Nadežda” vienības. Pa trim uzvarām iekrājušas Brenas “Etixx Mithra Castors” un Venēcijas “Umana Reyer” komandas desmit spēlēs un “TTT Rīga” klubs 11 mačos, bet divi panākumi 11 cīņās ir Mersinas “Čukurova”.