“TTT Rīga” basketbolistēm starptautiskā sezona sākusies neveiksmīgi.

Latvijas vadošā sieviešu basketbola komanda “TTT Rīga” trešdien Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas spēlē savā laukumā cieta trešo zaudējumu tikpat spēlēs.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija

Rīdzinieces ar 55:70 (17:14, 12:22, 8:11, 18:23) zaudēja Buržas “Tango” vienībai no Francijas.

Mājiniecēm Megana Hafa tika pie double-double” – amerikāniete iemeta 11 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas, bet rezultatīvākā ar 17 punktiem bija Kate Krēsliņa.

Daudzpusīgu sniegumu demonstrēja Binta Drameha, kura sakrāja desmit punktus un pa septiņām atlēkušajām bumbām un rezultatīvām piespēlēm.

Viešņu rindās “double-double” padevās Aleksijai Šartero, kura sakrāja pa 17 punktiem un atlēkušajām bumbām, kā arī nopelnīja 30 efektivitātes rādītāja punktus. Vēl 14 punkti Anai Dabovičai un desmit – Elīnai Eldebrinkai.

"TTT Rīga" tiekas ar Buržas "Tango" basketbolistēm

Mača sākums labāks padevās viešņām, kas ar Kolmenas un Šartero pūlēm izvirzījās vadībā ar 5:0 un to saglabāja līdz pat septītās minūtes sākumam, kad Binta Drameha ar divpunktu metienu vispirms izlīdzināja rezultātu, bet pēc tam pirmoreiz mačā izvirzīja “TTT Rīga” vadībā ar 12:10. Uzvarējušas pirmo ceturtdaļu, rīdzinieces vadībā bija līdz pat Elodijas Godēnas precīzam divpunktniekam mača 16.minūtē, kad rezultāts kļuva 23:22 Buržas kluba labā. Gūstot deviņus punktus pēc kārtas, viešņas pirms Krēsliņas precīza trīspunktu metiena panāca jau 28:22 savā labā.

Uzvarot cīņu zem groziem un precīzāk metot, Francijas klubs pārsvaru palielināja. Uzvaru viešņas nokārtoja ceturtajā ceturtdaļā ar trim pēc kārtas precīziem tālmetieniem, panākot 58:43.

Rīdzinieces trāpīja vien 25% metienu, realizējot 14 metienus no 56, kamēr Francijas klubs meta ar 35,62% precizitāti.

Abas komandas pirms mača bija vienīgās Eirolīgas A apakšgrupā, kuras sezonu sākušas ar diviem zaudējumiem. Rīdzinieces ar 66:73 piekāpās Čehijas čempionēm Prāgas ZVVZ USK un ar 71:76 zaudēja Beļģijas klubam Brenas “Etixx Mithra Castors”, bet Francijas vienība ar 63:73 atzina Venēcijas “Umana Reyer” pārākumu un ar 64:93 kapitulēja Prāgas klubam.