Miķelis Rēdlihs mačā ar Ufas “Salavat Julajev”.

FOTO, VIDEO: “Dinamo” bez Dārziņa izcīna punktu pret Ufu 1

Rīgas “Dinamo” hokeja komanda otrdien, uzsākot piecu KHL čempionāta mājas spēļu sēriju, papildlaikā ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) zaudēja Ufas “Salavat Julajev” vienībai.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Kāda būs Ukraina 5-10 gadus pēc kara? Zelenskis aicina nefantazēt, bet divas lietas viņš apsola

Ģirta Ankipāna trenētajai komandai šis bija piektais zaudējums pēc kārtas.

Rīdzinieki šo maču aizvadīja bez komandas kapteiņa Laura Dārziņa, kurš atgūstas no traumas, toties Latvijas klubā debitēja nesen pieaistītie krievu hokejisti Aleksandrs Protapovičs un Ņikita Setdikovs.

“Dinamo” vārtus guva aizsargs Nerijus Ališausks, kuram tas bija trešais precīzais metiens sezonā, kamēr vārtos Aleksanders Salāks atvairīja 29 no 31 metiena. Viesiem abus vārtus guva Dmitrijs Kugriševs.

Laukuma saimnieki pagalam švaki spēlēja skaitliskajā vairākumā, jo neizmantoja nevienu no piecām iespējām.

Rīgas "Dinamo" uzņem Ufas "Salavat Julajev" komandu

Trīs reizes skaitliskais pārsvars “Dinamo” spēlētājiem bija pirmajā periodā, bet vēl divas reizes pretinieki noraidījās trešā perioda pirmajās minūtēs.

Rezultātu spēles 28.minūtē atklāja Kugriševs, kurš pēc vētraina uzbrukuma iebakstīja ripu Salāka sargātajā cietoksnī. Tiesneši ļoti ilgi skatījās video atkārtojumu un secināja, ka ripa šķērsojusi vārtu līniju. Savukārt 36.minūtē Ališausks panāca izlīdzinājumu ar spēcīgu metienu no zilās līnijas. Punktus par rezultatīvām piespēlēm nopelnīja Emīls Ģēģeris un Daniels Bērziņš.

Pamatlaikā uzvarētājs netika noskaidrots un spēle turpinājās papildlaikā, kura trešajā minūtē Salāku pārspēja Kugriševs, kurš izdarīja spēcīgu šķīlienu no iemetiena apļa.

Rīgas “Dinamo” ar 18 punktiem 26 spēlēs ieņem pēdējo vietu vietu visā līgā, bet Ufas komanda ar 33 punktiem 26 cīņās ir trešā Austrumu konferencē.

Ceturtdien Rīgā viesosies Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Spartak”, kuru trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.