Andrejs Makarovs Rīgas vārtos atvairīja 37 no 39 metieniem.

FOTO, VIDEO: Fani prasa Ankipāna atkāpšanos, apsargi iejaucas, “Dinamo” atkal zaudē 1

Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas “Dinamo” pirmdien “Arēnā Rīga” ar 1:2 spraigā cīņā piekāpās Podoļskas “Vitjazj”, piedzīvojot astoto zaudējumu pēc kārtas.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Mājiniekiem vienīgos vārtus pirmajā periodā ar plaukstas metienu augšējā stūrī guva Vitālijs Pavlovs, izvirzot komandu vadībā ar 1:0. Otrā trešdaļa bija ļoti sarežģīta, taču ar vārtsarga Andreja Makarova pūlēm izdevās pārsvaru noturēt. Pēdējās 20 minūtēs gan arī viņš divas reizes kapitulēja un rīdzinieku beigu ofensīva panākumus nedeva. Atšķirībā no iepriekšējiem mačiem šoreiz gan bija cīņa un arī iespējas tikt vismaz pie punkta. Viesu labā pa ripai iemeta Jevgēņijs Artjuhins un Pāvels Černovs.

Šajā spēlē Rīgas “Dinamo” sastāvā debitēja pieredzējušais aizsargs Oskars Bārtulis.

Līdz ar šo uzvaru “Vitjazj” kļuva par līgas vienīgo līderi, bet “Dinamo” paliek pēdējā vietā. Rīgas kluba fanu sektorā tika prasīta kluba galvenā trenera Ģirta Ankipāna atkāpšanās, taču uz šo aicinājumu, kā jau agrāk līdzīgos gadījumos pieredzēts, nervozi reaģējuši apsargi un faniem lapas, no kurām veidots uzraksts – Ankipanatkapies – tika atņemts, sociālajos tīklos vēsta līdzjutēji, norādot, ka demokrātija “Arēnā Rīga” ir sveša izpausme. Kā zināms, Rīgas “Dinamo” priekšnieks ir kādreizējais Valsts Drošības komitejas darbinieks Juris Savickis.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs trešdien savā laukumā pret Minskas “Dinamo”.