“Metta” futbolisti saasinājuši cīņu par pirmspēdējo vietu turnīra tabulā.

Futbola virslīgā būs sīva cīņa par izvairīšanos no pārspēlēm 0

“Metta” komanda piektdien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas mačā savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja “Daugavpili”, tādējādi saasinot cīņu par izvairīšanos no pārspēlēm, kur būs jāpiedalās turnīra vājākajai komandai.

VIDEO. “Ja es, uz veikalu braucot, iekāpju Teslā, nevis “zaporožecā”…” Daugaviņš izsakās par Kariņa skandālu 26

Septiņas kārtas pirms turnīra beigām virslīgas pastarīte “Metta” no priekšpēdējā pozīcijā esošās “Daugavpils” atpaliek divus punktus. Pēdējās pozīcijas īpašniecei pēc sezonas būs jāpiedalās pārspēlēs par vietas saglabāšanu virslīgā.

Jau spēles ievadā, piektajā minūtē “Metta” uz saviem vārtiem atveda “pendeli”, kuru devās izpildīt Eliša Jangs. Tiesa, nigērietis sita krietni pāri vārtiem, tādējādi “Daugavpils” komanda arī trešo reizi sezonā nepārspēja Dāvi Ošu no 11 metru atzīmes. Puslaika turpinājumā lielāks pārsvars un vairāk sitienu bija laukuma saimniekiem, taču tā beigās “Daugavpils” nedaudz saasināja situāciju pie Oša sargātajiem vārtiem.

Otrajā puslaikā bija daudz divcīņu, taču izpalika bez bīstamām epizodēm līdz priekšpēdējā desmitminūtē soda laukumā tika nogāzts Kgotso Masangane. “Metta” komandai soda sitienu izpildīja Tamirlans Džamalutdinovs, kurš trieca bumbu tīklā un 74.minūtē panāca 1:0. Pēc iesistajiem vārtiem mačs turpinājās bez straujiem uzbrukumiem un bīstamām epizodēm, taču kompensācijas laika pēdējās sekundēs daugavpilieši saasināja situāciju – Namdi Ofora raidīto bumbu lēcienā atvairīja Ošs, kurš nosargāja “Metta” vienībai uzvaru.

Uzvaru “Metta” komanda virslīgā nebija izcīnījusi jau astoņas spēles, tajās četras reizes spēlējot neizšķirti.

Iepriekšējās savstarpējās cīņās daugavpilieši arī ir iekrājuši šā brīža pārsvaru pār “Metta”, divreiz uzvarot ar 1:0 un vēl vienā mačā spēlējot neizšķirti 0:0.

Vēl šovakar “Liepāja” stadionā “Daugava” plkst.20 tiksies ar vicelīderi RFS. Tiešraidē maču translēs “Best4Sport TV”.

Šajā kārtā būs tikai trīs spēles, sestdien Jūrmalas pilsētas stadionā “Sloka” “Spartaks” komandai uzņemot “Ventspils”. Ceturtais kārtas mačs “Jelgava” – “Riga” pārcelts uz 23.oktobri rīdzinieku sekmīgas spēles Eiropas līgā dēļ. Brīva no spēlēm šajā kārtā ir “Valmiera Glass ViA”.

Ar 50 punktiem 23 spēlēs kopvērtējuma vadībā ir “Riga” komanda, bet par deviņiem punktiem mazāk ir 24 cīņas aizvadījušajai RFS. Tālāk ar 37 punktiem 23 spēlēs ir “Ventspils” un tikpat punktiem 24 mačos – “Spartaks”. Tikmēr 34 punkti 24 mačos ir “Valmiera Glass”/ViA, 28 punkti 24 dueļos – “Liepājai”, 27 punkti 24 cīņās – “Jelgavai”, 25 punkti 25 spēlēs – “Daugavpilij”, bet pēdējā ar 23 punktiem 25 cīņās ir “Metta”.