“RFS” futbolisti sekmīgi sākuši jauno sezonu.

Gauračs sit dzimšanas dienā, Zjuzins atgriežas, favorīti izrauj emocionālu uzvaru 0

Latvijas futbola čempionāta pirmajā kārtā svētdien ziemīgos laika apstākļos pie uzvarām tika FK “Ventspils” un “RFS” vienības.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins 124

Ventspilnieki savā laukumā ar 2:1 pārspēja “Spartaku”, lielāko daļu spēles pielietojot aktīvu presingu un neļaujot viesiem pacelt galvas. Pirmos vārtus gan izdevās gūt pretuzbrukumā, precīzam esot Tosinam Aijegunam, bet Amansiu Fortešs otrajā puslaikā izmantoja rupju jūrmalnieku aizsargu kļūdu, dubultojot pārsvaru.

Laukumā uz maiņu nākušais “Spartaka” direktors Edgars Gauračs, kurš šodien svin 31. dzimšanas dienu, ar skaistu apvedošo sitienu no soda laukuma robežas pēdējās minūtēs samazināja deficītu, tomēr izglābties neizdevās.

“RFS” mājas spēle pret FK “Liepāja” aizritēja līdzīgā cīņā, tomēr rezultāta izteiksmē izdevās gūt pārliecinošāko uzvaru pirmajā kārtā – 2:0. 82. minūtē lieliskus vārtus guva starpsezonā iegūtais Austrijas futbolists Tomašs Šimkovičs, bet vēl vienus pievienoja pērn jau iepazītais Maksims Marusičs. Virslīgas veiktajā mediju aptaujā tieši “RFS” tiek uzskatīts par galveno favorītu uz titulu, otrajā vietā ierindojās “Riga”.

Jāpiebilst, ka 62. minūtē “RFS” sastāvā laukumā devās pussargs Artūrs Zjuzins, kurš oficiālā mačā nebija piedalījies kopš 2017. gada jūnija, jo cīnījās ar vairākiem nopietniem savainojumiem.