Bufalo “Sabres” hokejisti ir uz uzvaru viļņa, izcīnot ceturto panākumu pēc kārtas.

Girgensona “Sabres” turpina uzvaru sēriju 0

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta ietvaros izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

“Sabres” izbraukumā ar 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Vinipegas “Jets”, kas ir viena no Rietumu konferences spēcīgākajām komandām.

Šī mača rezultātu gan atklāja “Jets” hokejisti, kad 28.minūtē izcēlās Kails Konors, tomēr “Sabres” panāca izlīdzinājumu trešās trešdaļas 53.sekundē, kad ar precīzu metienu atzīmējās Džefs Skiners. Pamatlaika turpinājumā vārti vairs netika gūti, bet ilgā “bullīšu” sērijā viesiem no Bufalo uzvaru nodrošināja Konors Šīrijs.

Girgensons šajā spēlē laukumā pavadīja 13 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica, taču pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Šosezon latvietis 18 spēlēs guvis vienus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 24 punktiem 19 spēlēs ieņem augsto ceturto vietu Austrumu konferencē, kamēr “Jets” ar 24 punktiem 18 cīņās Rietumos atrodas trešajā pozīcijā.

Bufalo hokejisti nākamo spēli aizvadīs jau sestdien, kad viesosies pie Minesotas “Wild”.

“Sabres” iepriekšējās septiņas sezonas nav spējusi iekļūt Stenlija kausa izcīņā, taču šo sezonu uzsākusi krietni veiksmīgāk nekā iepriekšējās.