Girgensonam neizdodas iemest Lundkvistam 0

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda svētdien cieta zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā.

NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13

“Sabres” viesos ar rezultātu 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) piekāpās Ņujorkas “Rangers” komandai, kas izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas.

“Rangers” otrā perioda pirmajā minūtē guva divus vārtus, precīzi metot Nīlam Pionkam un Džimija Vesijam. Trešās trešdaļas septītajā minūtē Konors Šīrijs vienus vārtus atguva, taču tā bija vienīgā reize šajā mačā, kad tika pārspēts “Rangers” vārtsargs Henriks Lundkvists. Divas minūtes pirms pamatlaika beigām Vesijs ieraidīja ripu tukšos vārtus, “Sabres” komandai ciešot zaudējumu ar 1:3.

Girgensons šajā spēlē uz ledus pavadīja 12 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, pārtvēra vienu piespēli un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

“Rangers” zviedru vārtsargs Lundkivsts šajā duelī atvairīja 39 no 40 viesu mestajām ripām.

“Visu cieņu Lundkvistam, viņš aizvadīja fantastisku spēli. Taču, ja ir sīva cīņa, tikpat svarīgi ir neļaut sev atslābināties,” pretinieku hokejistu pašatdevi lielīja “Sabres” galvenais treneris Fils Hauslijs.

Kā vēstīts, Girgensons sestdien guva savus šosezon pirmos vārtus NHL un atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, kamēr “Sabres” savā laukumā ar rezultātu 9:2 sakāva Otavas “Senators”, izcīnot komandas graujošāko uzvaru kopš 2009.gada.

Girgensons šosezon 15 mačos guvis vienus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles, izceldamies ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

“Sabres” ar 16 punktiem 15 spēlēs ieņem sesto vietu Austrumu konferencē, kur “Rangers” ar 13 punktiem 14 mačos ir 13.pozīcijā.

Bufalo hokejisti nākamo spēli aizvadīs ceturtdien, kad viesosies pie Monreālas “Canadiens”.