Zemgus Girgensons (tumšā formā).

Girgensonam rezultatīva piespēle “Sabres” pārliecinošā uzvarā 0

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” svinēja pārliecinošu uzvaru.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

“Sabres” viesos ar rezultātu 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) pārspēja Losandželosas “Kings” vienību.

Girgensons ar rezultatīvu piespēli atzīmējās 15 sekundes pirms otrā perioda beigām, kad ievadīja uzbrukumu, kuru ar precīzu metienu no laukuma malas noslēdza Zeks Bogosjans, panākot 4:0.

“Sabres” rindās ar “hat-trick” izcēlās Džefs Skiners, kurš starpsezonā pievienojās “Sabres” komandai no Karolīnas “Hurricanes”. Vēl pa vārtiem guva Bogosjans un Džeisons Pominvils, kuram arī divas rezultatīvas piespēles, bet trīs reizes rezultatīvi asistēja Bufalo vienības kapteinis Džeks Aikels.

“Kings” rindās precīzu metienu izpildīja Drū Doutijs.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 21 sekundi, kas bija otrs lielākais laiks starp “Sabres” uzbrucējiem, jo trīs minūtes un 16 sekundes viņam nācās spēlēt mazākumā.

Latviešu uzbrucējs šajā duelī vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Girgensons šajā sezonā astoņās spēlēs atzīmējies ar divām rezultatīvām piespēlēm un neitrālu lietderības koeficientu.

“Sabres” ar astoņiem punktiem astoņās spēlēs Austrumu konferencē atrodas 11.vietā, kamēr “Kings” ar pieciem punktiem astoņās cīņās Rietumos ir 14.pozīcijā.