Zemgus Girgensons (tumšajā formā) cīņas epizodē.

Girgensons aktīvs uzbrukumā, “Sabres” piedzīvo zaudējumu 0

Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” sestdien NHL spēlē izbraukumā piekāpās Kolumbusas “Blue Jackets” – 4:5 papildlaikā.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Girgensons spēlēja nepilnas 15 minūtes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem (otrs lielākais rādītājs komandā), izpildīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu. Rezultativitātes punktus viņš nenopelnīja, spēli beidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pēc diviem periodiem “Sabres” atradās iedzinējos ar 2:4, pēdējā trešdaļā Džeisons Pominvils un Keisijs Mitelstads panāca izlīdzinājumu, bet pagarinājumā mājiniekiem uzvaru izrāva Artemijs Panarins.

Girgensonam šosezon 11 mačos trīs rezultatīvas piespēles un lietderība +1.

Bufalo hokejisti Austrumu konferencē atrodas septītajā vietā, bet Kolumbusa ir astotā.