Zemgus Girgensons

Girgensons atgriežas sastāvā un palīdz “Sabres” atkārtot kluba rekordu 0

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien atgriezās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo “Sabres” sastāvā un palīdzēja tai izcīnīt jau desmito uzvaru pēc kārtas, kas ir atkārtots kluba rekords.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57
Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63

“Sabres” savā laukumā ar 3:2 (0:0, 1:0, 1:2, 1:0) pagarinājumā pārspēja Sanhosē “Sharks”.

Līdz ar to Bufalo klubs ar desmito uzvaru pēc kārtas atkārtojis savu rekordu. Tikpat ilga panākumu sērija tam bija arī 1984. un 2006.gadā, bet pēdējos gados “Sabres” ikreiz bijusi viena no vājākajām NHL komandām.

Otrdienas mačā “Sabres” pēc Rasmusa Ristolainena un Neitana Boljē precīzajiem metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr “Sharks” trešajā trešdaļā panāca neizšķirtu, jo 52. un 57.minūtē precīzs bija Džo Pavelskis.

Šīs spēles uzvarētājs noskaidrojās pagarinājumā, kura otrajā minūtē uzvaru “Sabres” vienībai nodrošināja Džefs Skiners.

“Sabres” sastāvā pēc vienas spēles izlaišanas atgriezās Girgensons, kurš laukumā pavadīja 12 minūtes un 56 sekundes, veica vienu metienu pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon latvietis 23 spēlēs guvis vienus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles.

“Sabres” kluba rekordu var labot ceturtdien, kad viesosies pie vienas no Austrumu konferences spēcīgākajām komandām Tampabejas “Lightning”.

“Sabres” ar 36 punktiem 25 spēlēs ir līdere gan Austrumu konferencē, gan līgas kopvērtējumā, kamēr “Sharks” ar 29 punktiem ir piektā Rietumos. Visas līgas ieskaitē Bufalo vienība par punktu apsteidz Rietumu konferences līderi Nešvilas “Predators”.

“Sabres” iepriekšējās septiņas sezonas nav spējusi iekļūt Stenlija kausa izcīņā, taču šo sezonu uzsākusi krietni veiksmīgāk nekā iepriekšējās un līdz ar to Girgensonam šosezon ir labas iespējas debitēt NHL izslēgšanas turnīrā.