Zemgus Girgensons Otavas “Senators” hokejistu ielenkumā.

Girgensons piekto reizi sezonā rezultatīvi piespēlē 0

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, neglābdams Bufalo “Sabres” komandu no zaudējuma.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību

“Sabres” savā laukumā ar rezultātu 2:5 (1:1, 1:1, 0:3) piekāpās Otavas “Senators” komandai, kas pēc Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma uz NHL vēl nav atsaukusi Rūdolfu Balceru.

Viesus ceturtajā minūtē vadībā izvirzīja Žans Gabriēls Pežo, bet desmit minūtes vēlāk Sems Reinhārts vairākumā izlīdzināja rezultātu. Otrā perioda piektajā minūtē bijušais “Sabres” spēlētājs Tailers Eniss atguva viesiem vadību, taču četras minūtes vēlāk Džeks Aikels pēc Girgensona metiena pielaboja atlēkušo ripu un panāca 2:2.

Trešās trešdaļas devītajā minūtē Maiks Railijs panāca 3:2 “Senators” labā, bet pamatlaika pēdējās minūtēs Marks Boroveckis un Ņikita Zaicevs raidīja ripas tukšos vārtos, pielikdami punktu Otavas hokejistu uzvarai.

Savainojumu šajā mačā guva “Sabres” vārtsargs Līnuss Ulmarks, bet pēc desmit spēļu izlaišanas laukumā atgriezās Džefs Skiners.

Girgensons šajā duelī laukumā pavadīja 11 minūtes un 57 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja vienā no diviem iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Viņš šosezon 50 spēlēs guvis deviņus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles, tiekot pie pozitīvas lietderības +1. Šādi turpinot, Girgensons varētu aizvadīt savu otro vai trešo rezultatīvāko sezonu karjerā.

“Sabres” ar 51 punktu 50 spēlēs ieņem 11.vietu Austrumu konferencē, kur “Senators” ar 45 punktiem 50 mačos ir 14.pozīcijā.

Nākamajās spēlēs “Sabres” ceturtdien mājās uzņems Monreālas “Canadiens”, bet “Senators” piektdien Otavā mēros spēkus ar Vašingtonas “Capitals”.