Girgensons tiek pie devītās rezultatīvās piespēles šosezon 0

Latviešu hokejists Zemgus Girgensons otrdien veica rezultatīvu piespēli, kamēr viņa pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) pārspēja Ņujorkas “Islanders”.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 30

Līdz ar to “Sabres” neļāva “Islanders” hokejistiem izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadītajās 16 minūtēs un 37 sekundēs veica trīs metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku raidījumu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un dueli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Spēles rezultātu jau ar savu 34.ripu šosezon atklāja “Sabres” uzbrucējs Džefs Skiners, izceldamies 17.minūtē, bet trīs minūtes vēlāk Keisijs Ciziks rezultātu līdzsvaroja.

Katrā no nākamajām divām trešdaļām “Sabres” gan spēja gūt pa vārtiem, kad izcēlās Džeisons Pominvils un zviedrs Jūhans Lāšons, kura vārtu guvumam 58.minūtē asistēja arī Girgensons.

Latviešu uzbrucējs šosezon 49 spēlēs guvis trīs vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 63 punktiem 56 spēlēs Austrumu konferencē ieņem desmito vietu, bet “Islanders” 72 punktiem 56 mačos ir trešajā pozīcijā. No “play-off” zonas “Sabres” atpaliek par punktu.

Nākamo maču “Sabres” aizvadīs piektdien, kad uzņems Ņujorkas “Rangers”.

Stenlija kausa izcīņu no katras konferences sasniedz abu divīziju trīs labākās komandas, kā arī pēc tam divas visvairāk punktu izcīnījušās vienības neatkarīgi no divīzijas.

Balceram 11 minūtes zaudējumā

Latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Otavas “Senators” otrdien ielaida četrus vārtus trešajā trešdaļā un regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar rezultātu 1:4 (1:0, 0:0, 0:4) atzina Karolīnas “Hurricanes” pārākumu.

Balcers šajā mačā laukumā pavadīja 11 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica, bet bloķēja vienu pretinieku raidījumu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

“Senators” hokejistiem šis mačs gan sākās labvēlīgi, jo 13.minūtē rezultātu atklāja Marks Stouns, gūstot jau savus 26.vārtus šosezon. Pēc tam ilgu laiku vārti vairs netika gūti, bet trešā trešdaļa Otavas vienībai bija kā auksta duša – jau 16.sekundē neizšķirtu panāca Maikls Ferlends, bet septiņas minūtes vēlāk Džastins Viljamss jau izvirzīja “Hurricanes” vadībā.

Savukārt 50.minūtē 3:1 panāca Teuvo Teravainens, kurš dažas minūtes vēlāk uzstādīja arī šī dueļa galarezultātu.

Savā NHL debijas sezonā Balcers laukumā bijis 13 spēlēs, kurās guvis vienus vārtus, veicis divas rezultatīvas piespēles un iekrājis pozitīvu lietderību +2.

“Senators” ar 47 punktiem 56 spēlēs ir vājākā komanda Austrumu konferencē un visā līgā, kamēr “Hurricanes” ar 64 punktiem 57 dueļos ir šīs konferences devītajā vietā.

Otavas komanda nākamo spēli aizvadīs ceturtdien, kad viesosies pie Detroitas “Red Wings”.