Lauris Dārziņš dodas uzbrukumā spēlē pret Krieviju.

Grūti saprast, kā spēlēt – Dārziņš neizpratnē par tiesnešu lēmumiem 1

Konsekvences trūkums tiesnešu lēmumos rada neizpratni, kas īsti ir atļauts un kas – nav, atzīst Latvijas hokeja izlases kapteinis Lauris Dārziņš.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Latvijas izlase pasaules čempionāta piektajā spēlē ar 1:3 zaudēja Krievijai, tiesnešiem pieņemot virkni strīdīgus lēmumus, turklāt līdzīga tendence bija arī iepriekšējā mačā pret Čehiju (3:6).

Kāda ir pēcgarša pēc šādas spēles?

Mēģinājām uzvarēt, bet zaudējām. Nav patīkami, vēl atlikušas vairākas dienas un pavadīsim tās cīnoties par labāku vietu. Neesmu rēķinājis (situāciju tabulā), nezinu, vai izredzes uz ceturtdaļfinālu vēl ir dzīvas, bet spēlēsim tā, lai cīnītos par uzvarām.

Kā tev šķiet, vai krievi apzināti trešajā periodā spēlēja no aizsardzības vai jūs piespiedāt viņus tā darīt?

Trešajā periodā centāmies skriet uz priekšu aiz viņu aizsargiem un tādā veidā atvilkām atpakaļ. Bet viņiem daudz sanāca aizskriet pretuzbrukumos 3:2, 2:1. Pie līdzīga rezultāta negribam tādu spēli, bet nekas neatlika. Bija jāriskē, spēlējam uz uzvaru, nevis skaistu zaudējumu.

Dažās epizodēs diskutēji ar tiesnešiem. Viņi pieņēma tavu viedokli?

Gribēju dzirdēt viņu redzējumu par tām epizodēm, pateicu, ka, manuprāt, viņi tur kļūdās. Jārespektē ir, viņi pieņem gala lēmumu, bet… es pateicu savu un komandas redzējumu, ka ir kļūdas. Spēlējam tālāk atkarībā no lēmumiem, normāls dialogs.

Nav tāda sajūta, ka mūs negaida šajā ballītē? Gan spēlē pret Čehiju, gan šodien daudz lēmumu mums par sliktu.

Mēs diezgan daudz spēlējam vairākumā, čaļi ir malači. Negribu dalīt maiņās, bet ir trešā, ceturtā, viņi kapā un nopelna pretiniekiem noraidījumus, tāpēc nav tā, ka mūs negaidītu ballītē. Bet, ja ar vēsu galvu skatītos pie televizora, šķiet, ka pieļauj kļūdas. Ir grūti dažās epizodēs. Bija Bičevska moments, respektējam, ka jāizvairās no pretinieka galvas, bet šodien – Batņa sniedzās pēc ripas un nospēlē galvā. Grūti saprast, kā spēlēt nākamajā epizodē – kas atļauts, kas nav atļauts. Bet dodamies tālāk.