Kristers Gudļevskis

Gudļevskim ļoti laba debija Vācijā 0

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis ceturtdien Vācijas DEL līgas čempionātā debitēja ar uzvaru, parādot atzīstamu sniegumu.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400

Brēmerhāfenas “Fischtown Pinguins” savā laukumā ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) uzvarēja Šveningeras “Wild Wings”, kamēr Gudļevskis tika galā ar 28 no 29 pretinieku metieniem.

Uzvarētāju komandā ar vārtiem izcēlās Jans Urbas, Miha Verličs, Ross Mauermans un Marks Cengerle. Vienīgos viesu vārtus iemeta Juliāns Kornelli.

Latvijas vārtu vīrs vienīgo reizi kapitulēja otrā perioda ceturtajā minūtē, viesiem panākot 1:2. Tikmēr Mauermans un Cengerle trešajā periodā ripu raidīja jau tukšos vārtos, viesiem nespējot atspēlēties.

Gudļevskis Vācijas klubam pievienojās vien pirmdien, jo traumu guvis šī kluba pirmais vārtsargs Tomāšs Poperle. Latvijas hokejists pirms ceturtdienas spēles paguva aizvadīt vien dažus treniņus kopā ar komandu.

“Fischtown Pinguins” Vācijas čempionātā aizvadījusi 24 spēles un ar 36 punktiem ieņem septīto pozīciju.

Šo sezonu Gudļevskis uzsāka Rīgas “Dinamo” rindās, taču pēc vārtos aizvadītām deviņām spēlēm, kurās vidēji ielaida 3,45 ripas un atvairīja 86,3%, klubs nolēma no viņa pakalpojumiem atteikties.