Gudļevskim sausā spēle un pieci ielaisti bullīši, “Dinamo” uzvar Ņižņijnovgorodā 0

Latvijas klubs Rīgas “Dinamo” pirmdien Ņižņijnovgorodā Gubernatora kausa trešajā mačā ar rezultātu 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) pārspēja turnīra saimnieci “Torpedo”.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva kanādiešu uzbrucējs Kevins Klārks, kurš bija precīzs otrā perioda 18.minūtē, kad realizēja vairākumu.

Kristers Gudļevskis Rīgas “Dinamo” vārtos atvairīja visas 27 pretinieku mestās ripas.

Pēc mača komandas aizvadīja arī pēcspēles metienu sēriju, kurā Latvijas komanda piekāpās ar 1:5, vienīgo “bullīti” realizējot zviedru uzbrucējam Līnusam Videlam.

Pirms tam šī turnīra mačā Miks Indrašis atzīmējās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli, kamēr viņa pārstāvētā Maskavas “Dinamo” ar rezultātu 5:4 (0:0, 1:2, 3:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas “Spartak”, otrajam no viņiem šajā duelī nespēlējot.

Turnīra pirmajā mačā Rīgas vienība ar 1:4 piekāpās Maskavas “Dinamo”, bet pēc tam ar 4:2 uzvarēja Minskas “Dinamo” vienību.

Rīgas klubs ceturtdien spēkosies ar Jekaterinburgas “Avtomobilist”, bet turnīrs tiks noslēgts piektdien pret Maskavas “Spartak”.

Uz pārbaudes turnīru rīdzinieki devušies ar trim vārtsargiem, desmit aizsargiem un 19 uzbrucējiem.